Poznaj Taniec Brzucha | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie wiesz czym są shimmies, popy i locki mięśni brzucha? Chcesz spróbować nowych technik tańca, którymi będziesz mogła zadziwić swoich przyjaciół i najbliższych? Wybierz się na Lekcję Tańca Brzucha i naucz tego widowiskowego, orientalnego tańca. Charakterystyczny ubiór i nietypowe ruchy są wizytówką Tańca Brzucha. Każda kobieta pragnie być zmysłowa i pociągająca, a dzięki temu voucherowi możesz obudzić w sobie ukryte pokłady kobiecości. Ćwiczenia pomogą Ci poprawić swoją kondycję i wymodelować sylwetkę. Zaskocz swoich znajomych i pokaż im czego nauczyły Cię zajęcia z Tańca Brzucha. Dzięki opiece doświadczonych instruktorów poznasz wszystkie tajniki orientalnej sztuki!

Realizując Prezent:

  • Spędzisz godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora,
  • Poznasz tajniki tańca brzucha!

Chcesz znaleźć doskonały prezent dla przyjaciółki z okazji urodzin czy imienin? Spraw przyjemność swojej kolażance i podaruj jej Lekcję Tańca na Rurze. Fajny prezent dla znajomej, która nie lubi ćwiczeń na siłowni, a kocha aktywnie spędzać czas. Nietuzinkowe przeżycie dla szczególnej osoby. Podaruj chwile, która zapamięta na długo!


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia indywidualne na poziomie ustalonym przez klienta i instruktora


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności