Poznaj Tajniki Sił Specjalnych | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław i okolice
1 os.

1469 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz nauczyć się technik prawdziwego komandosa? Dzięki dwudniowemu szkoleniu, będziesz wiedzieć jak się skutecznie maskować czy prowadzić obserwację. Nauczysz się również strzelać z karabinków snajperskich. Poznasz podstawy technik survivalowych – bo przecież nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. Ruszaj na akcję!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie taktyczne, survivalowe i snajperskie (szkolenie zawiera: naukę strzelania z karabinów długodystansowych, techniki maskowania, naukę obserwacji (stalking), podstawowe techniki survivalowe, strzelanie z karabinu wyborowego) oraz rację żywnościową na dzień.

Z jakiej broni się strzela?

Strzela się zarówno z broni długiej jak i krótkiej.

Czy jest zapewniony nocleg?

Nocleg należy zapewnić sobie we własnym zakresie. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia z Wykonawcą.

Prezent "Poznaj Tajniki Sił Specjalnych" sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, podarunek na Dzień Chłopaka, prezent dla mężczyzny.


To nie jest prezent dla każdego, a jedynie dla osób, które nie boją się wyzwań – dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Szkolenie "Poznaj Tajniki Sił Specjalnych" to ekstremalny prezent dla niego oraz dla niej, który gwarantuje niecodzienne przeżycia. Może się również okazać ciekawą przygodą i „chrztem” jeżeli zostanie wręczony jako prezent na 18-tkę. 


Miejsce realizacji

Wrocław i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

2 dni.

Informacje dla oglądających

1 osoba. W wydarzeniu będą brały inne osoby, które realizują ten sam prezent.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Realizacja odbywa się w grupach (min. 2 osobowych). Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Prezent przeznaczony dla obywateli UE.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności