Poznaj Tajniki Sił Specjalnych | Wrocław

1 2 3 4 5 (1)
Wrocław i okolice
1 os.

1469 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz nauczyć się technik prawdziwego komandosa? Dzięki dwudniowemu szkoleniu, będziesz wiedzieć jak się skutecznie maskować czy prowadzić obserwację. Nauczysz się również strzelać z karabinków snajperskich. Poznasz podstawy technik survivalowych – bo przecież nigdy nie wiadomo kiedy mogą się przydać. Ruszaj na akcję!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie taktyczne, survivalowe i snajperskie (szkolenie zawiera: naukę strzelania z karabinów długodystansowych, techniki maskowania, naukę obserwacji (stalking), podstawowe techniki survivalowe, strzelanie z karabinu wyborowego) oraz rację żywnościową na dzień.

Z jakiej broni się strzela?

Strzela się zarówno z broni długiej jak i krótkiej.

Czy jest zapewniony nocleg?

Nocleg należy zapewnić sobie we własnym zakresie. Dokładne miejsce realizacji do ustalenia z Wykonawcą.

Prezent "Poznaj Tajniki Sił Specjalnych" sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, podarunek na Dzień Chłopaka, prezent dla mężczyzny.


To nie jest prezent dla każdego, a jedynie dla osób, które nie boją się wyzwań – dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Szkolenie "Poznaj Tajniki Sił Specjalnych" to ekstremalny prezent dla niego oraz dla niej, który gwarantuje niecodzienne przeżycia. Może się również okazać ciekawą przygodą i „chrztem” jeżeli zostanie wręczony jako prezent na 18-tkę. 


Miejsce realizacji

Wrocław i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

2 dni.

Informacje dla oglądających

1 osoba. W wydarzeniu będą brały inne osoby, które realizują ten sam prezent.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Realizacja odbywa się w grupach (min. 2 osobowych). Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Prezent przeznaczony dla obywateli UE.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.