Poznaj Strzelanie z Broni Historycznej | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce (okolice), Warka
1 os.

179 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz dowiedzieć się czym walczyli żołnierze pierwszej i drugiej wojny światowej – jak i z czego strzelali? Masz okazję zapoznać się z trzema najbardziej niegdyś popularnymi rodzajami broni – tetetką, czyli pistoletem TT wz. 33 oraz dwoma karabinami Mosinem i tzw. pepeszką. Naucz się obchodzenia z flintami, których być może używali Twoi przodkowie. Będziesz mieć możliwość oddania dziesięciu strzałów z każdej broni i przekonania się jak wymagająca była ich obsługa. Przeżyj najciekawszą lekcję historii w swoim życiu!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: Krótkie wprowadzenie teoretyczne, opiekę wykwalifikowanego instruktora, tarcze oraz broń (Pistolet TT wz. 33 - 10 STRZAŁÓW, KARABIN MOSIN - 10 STRZAŁÓW, PPSz wz. 1941, potocznie nazywany: pepeszą lub pepeszką - 10 STRZAŁÓW)

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy strzelnica jest kryta?

Do wyboru są dwie lokalizacje: Strzelnica w Jędrzejowie lub Strzelnica w Warce - obie strzelnice są odkryte.

Możliwość strzelania z historycznej broni zdarza się niezwykle rzadko – tym bardziej jest to ciekawy prezent dla każdego, kto interesuje się czasami pierwszej i drugiej wojny światowej. Taki podarunek, będzie szczególną gratką dla wszystkich miłośników militariów, dlatego wybierając prezent urodzinowy, dobrze wziąć pod uwagę tę propozycję.


Miejsce realizacji

Kielce (okolice), Warka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Można dokupować dodatkowe naboje i przedłużyć czas strzelania. Warunkiem realizacji prezentu jest podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z użyciem broni palnej.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności