Poznaj Strzelanie dla Dwojga | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce (okolice), Warka
2 os.

180 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie wspólnie przeżyć wystrzałową przygodę? Macie okazję nauczyć się obchodzenia z bronią i sprawdzić, które z Was lepiej sobie poradzi ze strzelaniem do tarczy. To zadanie wymagające dużej precyzji, umiejętności skupienia oraz opanowania nerwów. Napawajcie się zapachem prochu, chłodem metalu, brzękiem łusek uderzających o ziemię i satysfakcją, jaką przyniesie umieszczenie pocisku w samym środku tarczy. Takie emocje, dobrze jest dzielić z kimś bliskim. Poznajcie strzelanie we dwoje!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: opiekę zawodowego instruktora, 50 naboi kalibru 5,6 mm oraz tarcze. Dodatkowo otrzymuje się rabat w wysokości 10% na Ekstremalne Doświadczenie Strzeleckie.

Na czym polega rola instruktora?

Instruktor czuwa nad bezpiecznym przebiegiem strzelań, omawia wyniki na tarczy, poprawia chwyt i postawę, wydaje komendy rozpoczęcia i zakończenia strzelań.

Czy strzelnica jest kryta?

Do wyboru są dwie lokalizacje: Strzelnica w Jędrzejowie lub Strzelnica w Warce - obie strzelnice są odkryte.

Podarunek „Poznaj Strzelanie dla Dwojga” to nie tylko oryginalny prezent dla pary przyjaciół, ale również interesujący pomysł na Walentynki – jeżeli tylko zechcecie spędzić je w ciekawy sposób. Taka propozycja na wspólne spędzenie dnia zakochanych to niezwykły prezent dla Was obojga, jeżeli lubicie urozmaicać sobie czas nietypowymi atrakcjami.


Miejsce realizacji

Kielce (okolice), Warka

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 45 minut

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Należy zabrać ze sobą dowód osobisty. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas strzelania. Minimalny wiek uczestnika to 16 lat. Warunkiem realizacji prezentu jest podpisanie oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z użyciem broni palnej.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności