Poznaj Sokolnictwo w Angielskiej Szkole Sokolnictwa

1 2 3 4 5 (1)
Bedfirdshire
1 os.

429 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Majestatyczne piękno ptaków drapieżnych to coś, co zazwyczaj podziwia się z bardzo daleka. Istnieje jednak możliwość zobaczenia tych dostojnych zwierząt z mniejszej odległości. W Angielskiej Szkole Sokolnictwa można nie tylko dokładnie przyjrzeć się różnym gatunkom sów, jastrzębi, sokołów oraz orłów. Wizyta w tym miejscu to także okazja, by nauczyć się, jak tresuje się te drapieżniki. W czasie jej trwania nie tylko będziesz miał kontakt z ptakami, które zawsze za wszelką cenę starają się unikać ludzi, ale także wydawać im polecenia. Takie przeżycie może kompletnie zmienić podejście do natury i sprawić, że bardziej zainteresujesz się dzikimi zwierzętami. „Poznaj Sokolnictwo w Królewskiej Szkole Sokolnictwa” to niepowtarzalna okazja na nowe, fascynujące doświadczenie.

Prezent obejmuje:

  • Kawę
  • Krótką wycieczkę po Centrum
  • Tresowanie różnych gatunków ptaków

To nietypowy prezent, który z pewnością zaskoczy obdarowanego. Szansa nauczenia się podstaw sztuki sokolnictwa z pewnością robi duże wrażenie, co czyni ją niebanalnym upominkiem. Taki podarek doskonale sprawdzi się na Boże Narodzenie lub na rocznicę ślubu. Ten ciekawy prezent to także szansa na dowiedzenie się czegoś nowego dla ludzi interesujących się zwierzętami. Podarowując voucher na prezent sprawisz obdarowanej osobie dużo radości i być może poszerzysz jej pole zainteresowań.


Miejsce realizacji

Bedfirdshire

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

3 - 4 godziny.

Informacje dla oglądających

Obserwowanie realizacji prezentu jest możliwe po uiszczeniu opłaty w wysokości 20 funtów za pół dnia i 30 za cały dzień.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności