Poznaj Snooker lub Bilard | Wiele Lokalizacji

0.0 0 Opinii

Poznaj Snooker lub Bilard | Wiele Lokalizacji


Kraków, Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

149,99 zł

149,99 zł

O prezencie

Profesjonalny instruktor wprowadzi Cię w elitarny świat kolorowych bil lub, jeśli jesteś już na zaawansowanym poziomie, pokaże Ci kilka trików, które pomogą Ci w najbliższych zmaganiach ze znajomymi. Poznaj Snooker lub Bilard to 90 minutowa lekcja dzięki której Twoja gra wzniesie się na kolejny poziom.

Nie masz pomysłu na upominek dla faceta? Chcesz znaleźć prezent dla chłopaka, męża lub dla taty? Poznaj Snooker lub Bilard to świetny prezent dla mężczyzny, który lubi wyzwania. Ten oryginalny upominek sprawi, że będzie mógł oderwać się od codzienności. Kto wie, może ten pomysłowy prezent będzie początkiem nowej pasji? Jest tylko jeden sposób, aby się o tym przekonać - podaruj przeżycie i ciesz się radością bliskiej osoby. Niesamowity prezent na każdą okazję jest na wyciągnięcie dłoni.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kraków, Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

około 90 minut

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Poznaj Snooker lub Bilard jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Podczas realizacji instruktor jest do wyłącznej dyspozycji. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Wielu Wykonawców na terenie Polski

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.