Poznaj Sexy Dance | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice
1 os.

30 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sexy Dance w płynny sposób łączy elementy tańców latynoamerykańskich z elementami jazzu i tańca brzucha. To połączenie sprawia, że kobieta na parkiecie w pełni wykorzystuje swój wdzięk i naturalny powab. Sexy Dance to nie tylko sposób na nauczenie się nowych technik tanecznych, ale również doskonała forma fitnessu i ćwiczeń fizycznych. Dzięki lekcji tańca poprawisz swoją kondycję i wymodelujesz ciało. Każda kobieta pragnie, aby jej ciało w tańcu prezentowała się jak najlepiej, teraz to wszystko możesz osiągnąć dzięki temu prezentowi. Pomyśl tylko jak bardzo uszczęśliwisz swojego mężczyznę uczęszczając na lekcję Sexy Dance. Popraw swoje samopoczucie i pochwal się bliskim nowymi ruchami!

Realizując Prezent:

  • Spędzisz godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora,
  • Poznasz tajniki sexy dance!

Pomysłowy prezent dla dziewczyny, żony lub narzeczonej. Podaruj bliskiej Ci osobie niesamowitą lekcję Sexy Dance. Popraw samopoczucie swojej kobiecie i spraw, że na jej ustach na bardzo długo zagości uśmiech. Niebanalny prezent na urodziny, Walentynki lub Dzień Kobiet. Niezależnie od zainteresowań, każdą kobietę ucieszy ten voucher prezentowy.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje udział jednej osoby. Zajęcia grupowe na poziomie początkującym.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.