Poznaj Salsę | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1 os.

21 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Latynoskie rytmy, gorące emocje i całkowite oddanie się muzyce, to tylko nieliczne z zalet Salsy. Chwile zapomnienia, które wzbudzą namiętność pozytywnie wpłyną na twoje ciało. Poznaj Salsę to doskonałe przeżycie dla kobiet, które kochają ruch i chcą odkryć w sobie latynoską duszę. Tanie to idealna forma spędzania wolnego czasu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dzieci, dorosłych i osób starszych, czyli dla każdego! Dzięki lekcjom salsy poprawisz swoją kondycję, wymodelujesz ciało, zwiększysz elastyczność stawów i na długo poprawisz swoje samopoczucie. Sprawdź czy tańce latynoskie przypadną Ci do gustu. Dzięki swojej żywiołowości i energii tańce latino są najpopularniejsze na świecie.

Realizując Prezent:

  • Spędzisz godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora,
  • Przeżyjesz cudowne chwile!

Chcesz podarować niezwykły prezent osobie uwielbiającej aktywne spędzanie czasu? Zastanawiasz się jaki prezent podarować swojej ukochanej na święta? Wybierz Poznaj Salsę! Doskonały prezent pod choinkę, dzięki któremu twoja dziewczyna, narzeczona czy też żona spędzi niezapomniane chwile na sali gimnastycznej na nauce nowych ruchów i figur.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W zależności od lokalizacji są to zajęcia Salsa Solo lub Latino. Zajęcia prowadzone w grupie o poziomie początkującym w renomowanych szkołach tańca.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.