Poznaj Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie | Kraków

1 2 3 4 5 (2)
Zakrzówek (okolice Krakowa)
1 os.

249 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ludzie od dawna byli zafascynowani tym, co można zobaczyć poniżej tafli wody. Niektórych rozpalała zwykła ciekawość, inni nurkowali w poszukiwaniu pereł, muszli i bursztynów. Za to wszyscy, bez wyjątku kochali przygodę i emocje towarzyszące im pod Wodą. Teraz możesz się o tym przekonać! Wystarczy, że przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne, zapoznasz się ze sprzętem i standardowymi procedurami i możesz ruszać na podbój zalanego kamieniołomu! Poczuj, jak świat gęstnieje wokół Ciebie i zobacz, jak pozornie znane kształty zaczynają działać na wyobraźnię w podwodnym półmroku. Sprawdź, jakie tajemnice czekają na odkrycie i przekonaj się czy nurkowanie okaże się Twoją nową pasją!

Prezent obejmuje:

  • Wykład wprowadzający,
  • Nurkowanie wprowadzające,
  • Opiekę indywidualnego instruktora,
  • Wypożyczenie niezbędnego sprzętu.

Poznaj Nurkowanie w Zalanym Kamieniołomie to ekstremalny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę. Niesamowite połączenie adrenaliny i radości z odkrywania podwodnego świata to recepta na genialny upominek. Wystarczy dodać do tego trwałe wspomnienia i element niespodzianki, żeby otrzymać fajny prezent na urodziny lub Gwiazdkę. Jeżeli potrzebny Ci jest ciekawy podarunek, to nie musisz szukać dalej!


Miejsce realizacji

Zakrzówek (okolice Krakowa)

Obowiązujący strój

Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Weź ze sobą ciepłą czapkę i ręcznik.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Warunki uczestnictwa w kursie:
- ukończone 10 lat,
- pisemne oświadczenia o własnej odpowiedzialności zdrowotnej - podczas szkolenia płetwonurkowego (w imieniu osób - niepełnoletnich oświadczenie składają prawni opiekunowie),
- umiejętność pływania na dystansie 100 m (sprawdzian).
Prezent obejmuje: wykład wprowadzający (szkolenie teoretyczne), nurkowanie wprowadzające (zajęcia praktyczne). Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem.Opinie (3)

 

Nurkowanie było bardzo ciekawe. Zarówno wprowadzenie teoretyczne, jak samo zejście pod wodę. Pełen profesjonalizm i wzorowa opoka nad klientem. Bez narzucania sie ze strony organizatora, zostawiając klientowi szerokie pole manewru dostosowań do jego umiejętności.

Mateusz

Wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam!

Katarzyna

Niesamowita przygoda pod okiem profesjonalistów, polecam!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.