Poznaj Nurkowanie | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin i okolice
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiasz sporty ekstremalne? Chcesz spróbować czegoś nowego, zaskakującego? Jeśli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję. Wybierz się do Szczecina na najbardziej fascynującą przygodę życia i Poznaj Nurkowanie! Podejmij wyzwanie i otwórz się na nowe doświadczenia. Najpierw przejdziesz specjalne szkolenie pod okiem profesjonalisty, dzięki któremu posiądziesz wiedzę teoretyczną, a później zanurzysz się w wodzie i... Będziesz miał możliwość sprawdzenia swoich umiejętności i zdolności! Pokonaj swój lęk i obawy - obudź w sobie duszę odkrywcy. To nie tylko niezapomniane wrażenia, lecz także maksimum zabawy. Kto wie, być może znajdziesz nową pasję na całe życie? Nie zastanawiaj się dłużej - sprawdź już dziś!


Prezent obejmuje:

  • Całodzienny wyjazd na szkolenie płetwonurkowe (w tym 1 h pod wodą),
  • Wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania),
  • Opiekę indywidualnego instruktora,
  • Wypożyczenie niezbędnego sprzętu,
  • Zajęcia praktyczne na wodach otwartych lub w basenie.


Spraw przyjemność Ukochanemu i wręcz mu voucher na Poznaj Nurkowanie w Szczecinie. To fascynujące przeżycie, które z pewnością zachwyci każdego Mężczyznę - zarówno Męża, Ojca, Brata, jak i Przyjaciela. Idź z duchem czasu - koniec z tradycyjnymi giftami! Podaruj wyjątkowy prezent bliskiej osobie na Urodziny lub Święta i ciesz się jej radością przez długi czas.

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik. Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty.

Czas trwania

ok. 1 h pod wodą (całodzienny wyjazd na zajęcia nurkowania)

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu na wodach otwartych - wówczas zajęcia odbywają się na basenie.

Informacje dodatkowe

Dokładne miejsce realizacji do ustalenia. Warunkiem uczestnictwa jest pisemne oświadczenie o własnej odpowiedzialności zdrowotnej (w imieniu osób niepełnoletnich składają je prawni opiekunowie) lub zaświadczenie wydane przez lekarza. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności