JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nurkowanie | Łódź

Łódź
1 os.

99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Marzy Ci się podwodna przygoda? Chcesz rozpocząć swoją przygodę z odkrywaniem piękna mórz i oceanów? Lekcja nurkowania wprowadzi Cię w ten sport i zarazi pasją, którą z pewnością zechcesz rozwijać i realizować w najbardziej imponujących zakątkach świata. To będzie dla Ciebie pierwszy krok ku fantastycznej przygodzie. Przygotuj się na niezwykłe przeżycia!

 

Jeżeli szukasz pomysłu na prezent urodzinowy, albo po prostu chcesz sprawić przyjemność bliskiej osobie, podaruj jej pasję, która zostanie na całe życie. Nie ma nic bardziej wartościowego od przeżyć, które wzbogacają nasze życie - dlatego niezależnie od tego, czy planujesz prezent dla niego, czy dla niej voucher na prezent gwarantujący niecodzienne przeżycie będzie świetnym rozwiązaniem.


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.