Poznaj Nurkowanie | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
1 os.

119 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świat ukryty pod lustrem wody od zawsze pasjonował ludzi. Wystarczy wspomnieć o poszukiwaczach pereł, czy też współczesnych poszukiwaczach skarbów. Masz w sobie żyłkę odkrywcy? Chcesz zobaczyć piękno świata w głębinach? Zacznij od podstaw i Poznaj Nurkowanie! Doświadczony instruktor zapozna Cię ze sprzętem oraz przekaże Ci podstawowe informacje dotyczące procedur pod wodą. Po wprowadzeniu teoretycznym przychodzi czas na praktykę! Spróbuj swoich sił na pływalni i przekonaj się, jak emocjonujący może być wodny świat. To przeżycie to pierwszy, niezbędny krok na Twojej drodze do poznania wszystkich tajników niesamowitego sportu jakim jest nurkowanie. Instruktor, sprzęt oraz pływalnia czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Wykład wprowadzający (szkolenie teoretyczne),
  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Nurkowanie wprowadzające (zajęcia praktyczne).

Oryginalne prezenty na święta często stanowią wyzwanie. Nie ma sensu chodzić utartymi ścieżkami, szukać skarpet czy też kosmetyków. Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na Gwiazdkę? Potrzebujesz inspiracji lub podpowiedzi? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie super prezenty mamy w naszej ofercie! Weźmy na przykład Poznaj Nurkowanie. To genialny upominek, który zapewnia masę radości i trwałe wspomnienia. Podaruj przeżycie i ciesz się radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: wykład wprowadzający (szkolenie teoretyczne), bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające (zajęcia praktyczne). Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do realizacji atrakcji. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem. Wymagana podstawowa umiejętność pływania. Warunki uczestnictwa w zajęciach: ukończone 10 lat, pisemne oświadczenie o własnej odpowiedzialności zdrowotnej podczas szkolenia płetwonurkowego (w imieniu osób niepełnoletnich oświadczenie składają prawni opiekunowie).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.