Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin i okolice
2 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Uwielbiacie sporty ekstremalne i nie wyobrażacie sobie dnia bez adrenaliny? Wybierzcie się do Szczecina na niezapomnianą przygodę i Poznajcie Nurkowanie dla Dwojga! Najpierw przejdziecie specjalistyczne szkolenie, dzięki któremu poznacie tajniki tego oryginalnego sportu, a następnie wejdziecie do wody i zastosujecie tę wiedzę w praktyce. Zanurzcie się na odpowiednią głębokość i poznajcie podwodny świat! To będzie nowe doświadczenie, które będziecie przywoływać w pamięci do końca życia. Przekonajcie się na własnej skórze, jakie emocje wzbudzi w Was to niesamowite przeżycie... A to wszystko pod okiem byłego funkcjonariusza służb specjalnych. Świetna zabawa i cudowne wspomnienia gwarantowane!


Prezent obejmuje:

  • Całodzienny wyjazd na szkolenie płetwonurkowe (w tym 1 h pod wodą),
  • Wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania),
  • Opiekę indywidualnego instruktora,
  • Wypożyczenie niezbędnego sprzętu,
  • Zajęcia praktyczne na wodach otwartych lub w basenie.


Jeśli zastanawiacie się, jaki prezent dla Pary sprawdzi się idealnie na Rocznicę lub Święta, proponujemy Poznaj Nurkowanie dla Dwojga! To cudowny upominek w formie przeżycia, który zachwyci wszystkich wielbicieli nietypowych sportów - zarówno Przyjaciół, jak i Brata, czy Siostrę. Sprawcie przyjemność najbliższym i cieszcie się ich radością przez długi czas.

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

ok. 1 h pod wodą (całodzienny wyjazd na zajęcia nurkowania)

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące będą mogły przyglądać się realizacji z brzegu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu na wodach otwartych - wówczas zajęcia odbywają się na basenie.

Informacje dodatkowe

Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest pisemne oświadczenie o własnej odpowiedzialności zdrowotnej (w imieniu osób - niepełnoletnich oświadczenie składają prawni opiekunowie) lub zaświadczenie wydane przez lekarza. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.