Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Kielce

1 2 3 4 5 (1)
Kielce
2 os.

169 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nic tak nie łączy jak wspólna pasja. Szukacie nowego hobby lub recepty na spędzanie wolnego czasu? Spróbujcie nurkowania! To sport, dzięki któremu zobaczycie świat ukryty do tej pory poniżej lustra wody. Swoją przygodę zaczniecie od teorii. Dowiecie się między innymi jak zachować bezpieczeństwo pod wodą oraz w jaki sposób obsługiwać wyposażenie nurka. Następnie czas na skok na głęboką wodę! Przekonajcie się na bezpiecznej pływalni, czy Wasze wyobrażenie o nurkowaniu pokrywa się z rzeczywistością. Sprawdźcie jak lekko poczujecie się w wodzie oraz czy potraficie komunikować się ze sobą używając jedynie swoich rąk. Kto wie może to początek przygody, która zaowocuje nowym stylem życia?

Prezent obejmuje:

  • Wykład wprowadzający (szkolenie teoretyczne),
  • Dwa bilety wstępu na pływalnię,
  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Nurkowanie wprowadzające (zajęcia praktyczne).

Nie masz pomysłu na romantyczny prezent dla pary? A może potrzebny Ci jest oryginalny prezent na Gwiazdkę? Nasi eksperci od podarunków dostarczą Ci inspiracji i świeżych pomysłów! Otwórz nasz katalog marzeń i przekonaj się na własnej skórze jakie ciekawe prezenty możesz znaleźć w naszej ofercie. Poznaj Nurkowanie dla Dwojga to idealny przykład niecodziennego przeżycia. To fajny prezent, który zapewnia masę emocji, pomaga rozwijać pasję oraz zapewnia trwałe wspomnienia.


Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: wykład wprowadzający (szkolenie teoretyczne), bilet wstępu na pływalnię dla dwóch osób, nurkowanie wprowadzające (zajęcia praktyczne). Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do realizacji atrakcji. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem. Wymagana podstawowa umiejętność pływania. Warunki uczestnictwa w zajęciach: ukończone 10 lat, pisemne oświadczenie o własnej odpowiedzialności zdrowotnej podczas szkolenia płetwonurkowego (w imieniu osób niepełnoletnich oświadczenie składają prawni opiekunowie).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.