JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nordic Walking (1-2 osoby) - zajęcia indywidualne | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Nordic Walking (1-2 osoby) - zajęcia indywidualne | Warszawa

Warszawa
1-2 os.

110 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nordic Walking to idealna forma aktywności ruchowej na świeżym powietrzu. Możesz ciekawie i przyjemnie spędzić wolny czas, który polega na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Trenować może każdy, a sam Nordic Walking ma trzy poziomy aktywności - zdrowotny, fitness i sportowy. Podczas Nordic Walking osoba uprawiająca ten rodzaj aktywności angażuje do wysiłku większość mięśni ciała. Nie ważne ile masz lat i w jakiej jesteś kondycji fizycznej - ten sportowy prezent jest dla Ciebie!

Chcesz znaleźć prezent na walentynki lub rocznicę? A może potrzebny Ci jest prezent dla Babci i Dziadka? Poznaj Nordic Walking to świetna propozycja dla każdej pary. To niecodzienny upominek, który nie tylko pomoże Wam zadbać o kondycję, lecz także pozwoli Wam spędzać jeszcze więcej czasu razem. 


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Informacje dodatkowe

Zajęcia obejmują: rozgrzewkę, naukę techniki, marsz, ćwiczenia rozciągające i zabawowe. Uczestnicy proszeni są o stroje i obuwie sportowe. Każdy uczestnik na czas zajęć otrzymuje profesjonalne kije. Przeciwwskazania: przebyte operacje, urazy ortopedyczne, złamania, wysokie nadciśnienie, ostre schorzenia kręgosłupa i stawów. W razie wątpliwości prosimy o konsultacje z lekarzem rodzinnym.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.