JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Naturalne Smaki Polskiej Kuchni dla Dwojga | Wrocław

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Poznaj Naturalne Smaki Polskiej Kuchni dla Dwojga | Wrocław

Wrocław
2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz jak pyszne może być zdrowe jedzenie? Najlepsze potrawy zawsze tworzone są ze świeżych i ekologicznych produktów. Wyszukane składniki w rękach profesjonalnego kucharza mają szansę złożyć się na prawdziwie wyjątkowe dania. Degustacja Naturalnych Smaków Polskiej Kuchni dla Dwojga to oferta nie jednego, ale trzech ekskluzywnych potraw przygotowywanych przez prawdziwych mistrzów kuchni. Smakowanie dań urozmaici degustacja lokalnych nalewek oraz specjalnie na tę okazję dobranego wina. Całość złoży się na wyszukaną ucztę, która długo pozostanie w Waszej pamięci. Pappatore gwarantuje niezapomniane chwile w wyjątkowej atmosferze, bogactwo smaków i zapachów. Przeżyjcie wspólnie fantazyjny wieczór z najsmaczniejszym jedzeniem i wykwintnymi trunkami.

 

Prezent obejmuje:

  • Menu degustacyjne 3-daniowe dla dwóch osób (dania skomponowane z ekologicznych produktów),
  • Karafkę wina,
  • Poczęstunek lokalnych nalewek,
  • Napoje zimne lub gorące.

Nie wiesz, co podarować swoim bliskim na wyjątkową okazję? Zbliżają się święta, a Ty nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla Rodziców, dla pary przyjaciół lub Babci i Dziadka? A może szukasz niezwykłego prezentu dla miłośników zdrowej kuchni? Podaruj swoim bliskim voucher na Degustację Naturalnych Smaków Polskiej Kuchni! Ten niebanalny prezent sprawdzi się doskonale na każdą okazję: na Urodziny, Mikołajki oraz Walentynki. Nie zastanawiaj się dłużej! Podaruj swoim bliskim wyjątkowe przeżycie i ciesz się z nimi ich radością!

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: menu degustacyjne 3-daniowe dla dwóch osób, karafkę wina, poczęstunek lokalnych nalewek, napoje zimne lub gorące. Dania skomponowane są z produktów lokalnych i ekologicznych, które tworzą niepowtarzalne kulinarne wrażenia. Menu – skomponowane zależnie od pory roku i dostępności produktów.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1093
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Albert

Bardzo miała atmosfera, wystrój stonowany jednak nietuzinkowy. Potrawy bardzo sprawnie przygotowane. Kuchnia odmienna względem tego co dostaje się w knajpach/kantynach. Obsługa kelnerska na bardzo wysokim poziomie.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.