Poznaj Historię London Bridge i Londyńskich Grobowców

1 2 3 4 5 (0)
Londyn
1 os.

118 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przygotuj się na mrożącą krew w żyłach podróż przez 2000 lat historii Mostu Londyńskiego! Jako, że dzieje tej konstrukcji nie należały do spokojnych, czeka Cię mocne przeżycie. Na Twojej drodze staną takie postacie, jak: legendarny Kuba Rozpruwacz, Boudicca, której powstanie wstrząsnęło Brytanią, oraz pierwszy niszczyciel mostu, król wikingów Olaf. To jednak nie wszystko! Most pamięta takie wydarzenia, jak egzekucja Williama Wallace'a czy Wielki Pożar Londynu - uczstnictwo w tych epizodach z pewnością Cię nie ominie. Jeśli kiedyś nudziłeś się na lekcjach historii, to właśnie teraz te czasy bezpowrotnie mijają. Kto wie, może mroczna podróż stanie się dla Ciebie inspiracją, a studiowanie zapomnianych dziejów stanie się Twoim nowym hobby? Przekonaj się sam i poczuj dreszcz strasznej historii Londynu!

Prezent obejmuje:

  • Bilet dla osoby dorosłej,
  • Zwiedzanie Mostu Londyńskiego i Londyńskich Grobowców z przewodnikiem,
  • Moc emocji!

Prezent Poznaj Historię London Bridge i Londyńskich Grobowców świetnie nadaje się na Dzień Chłopaka. Jeżeli interesuje Cię pomysłowy prezent dla męża, to też świetnie trafiłaś. Teraz możesz podarować upominek, który zostanie na długo zapamiętany. A może to, czego potrzebujesz, to prezent na 30 lub 40 urodziny? Poznaj Historię London Bridge i Londyńskich Grobowców to strzał w dziesiątkę! To niebanalny podarunek w dobrej cenie. Jeśli natomiast tym, czego szukasz, jest sposób na ciekawszy weekend, co może być lepszego od takiego przeżycia? Wybierz Poznaj Historię London Bridge i Londyńskich Grobowców i ciesz się emocjami bliskiej osoby!


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Nieograniczające ruchów ubranie, w którym czujesz się komfortowo.

Czas trwania

45 minut.

Informacje dla oglądających

1 osoba

Pogoda

Prezent realizowany niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie, jeśli osoba chcąca zrealizować prezent jest niepełnosprawna. Zdecydowanie odradzamy korzystanie z atrakcji osobom cierpiącym na epilepsję, astmę, mającym problemy z sercem lub bedące w ciąży.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.