Poznaj Fotografię | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa, Trójmiasto
1 os.

249,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Fotografują prawie wszyscy, ale niewielu potrafi w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu. Studio fotograficzne jest miejscem gdzie można nauczyć się od profesjonalnego fotografa różnych dziedzin fotografii. Poznaj Fotografię to dobry pomysł na prezent dla tych, którzy chcą poznać swój aparat i poprawić jakość swoich zdjęć pod okiem specjalisty. W sympatycznej atmosferze nauczysz się tego co jest Ci potrzebne aby fotografowanie sprawiało Ci jeszcze większą przyjemność, a Twoje zdjęcia były podziwiane.

Prezent obejmuje:

  • Możliwość wybrania tematyki kursu oraz miejsca realizacji,
  • Opieka profesjonalnego fotografa,
  • Niezapomniane doświadczenia.

Szukasz pomysłu na niezwykły prezent? Jeżeli chcesz obdarować osobę, która pasjonuje się fotografią - ten prezent będzie strzałem w dziesiątkę. Prezent, jakim jest nauka fotografowania sprawdzi się doskonale zarówno dla dziewczyny, jak też dla chłopaka. Podaruj ten prezent na urodziny, walentynki lub na święta dla bliskiej osoby i podziel się radością z prezentu wraz z obdarowanym!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa, Trójmiasto

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W przypadku niepełnoletnich możliwa jest obecność opiekuna prawnego.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Poznaj Fotografię odbywa się w studio, plenerze lub ciemni. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci powyżej 12 roku życia. Tematyka zajęć ustalana jest bezpośrednio z osobami prowadzącymi zajęcia i dostosowana jest do potrzeb osoby obdarowanej. Istnieje możliwość korzystania z własnego aparatu, lub aparatu szkoły. Realizacja prezentów w tym Pakiecie może się nieznacznie różnić w zależności od lokalizacji.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.