Poznaj Coasteering - Ekstremalny Sport Wodny

1 2 3 4 5 (1)
Pembrokeshire
1 os.

239 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pływanie pontonem po rwącym strumieniu to doświadczenie gwarantujące potężny zastrzyk adrenaliny. Prawdziwi poszukiwacze ekstremalnych emocji nie potrzebują jednak niczego, co oddzieli ich od wody. Coasteering - Ekstremalny Sport Wodny to okazja, by wspinać się po skałach, skakać z klifów i pływać po jaskiniach. Takie doświadczenie trudno porównać do czegokolwiek innego. Elementy tego ekstremalnego sportu były są praktykowane od dawna, jednak dopiero w latach 70. zyskał on swoją dzisiejsze nazwę. Pebrokeshire, gdzie zapoznasz się z Coasteeringiem, w ostatniej dekadzie XX wieku stało się pierwszym miejscem, gdzie zaczęto regularnie praktykować to starcie z żywiołem. Czy podejmiesz wyzwanie?

Prezent obejmuje:

  • Coasteering dla jednej osoby
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Niezapomniane wspomnienia

Jeżeli szukasz pomysłu na naprawdę ekstremalny prezent, to "Poznaj Coasteering Ekstremalny Sport Wodny" z pewnością cię nie zawiedzie. Otrzymawszy na Urodziny voucher na prezent, który gwarantuje takie niesamowite przeżycie, każdy maniak mocnych emocji będzie zachwycony. Jednak to nie tylko oryginalny podarunek dla uwielbiających adrenalinę. Także w przypadku, gdy interesuje Cię prezent dla sportowca ten upominek dobry pomysł, ponieważ przygoda z Coasteeringiem z pewnością zachwyci każdego, kto lubi aktywnie spędzać czas.


Miejsce realizacji

Pembrokeshire

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie ubrania na zmianę. Prosimy o zabranie stroju kąpielowego i trampek. Prosimy o pamiętanie, że noszone ubranie może się pobrudzić.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Realizacja prezentu może zostać odwołana w razie niesprzyjających warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Osoba realizująca prezent otrzyma specjalny kostium, sprzęt pomagający utrzymać się na powierzchni, kask, rękawice, kaptur i skarpety. Minimalny wiek osoby realizującej prezent wynosi 8 lat. To przeżycie może być męczące, jednak nie wymaga dobrej kondycji fizycznej. Umiejętność pływania nie jest konieczna. Prosimy o przyniesienie pary szortów, które będą noszone na kombinezonie.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności