Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Poznaj Buggykiting dla Dwojga | Wrocław

(0)
Lokalizacja
Wrocław (lotnisko Mirosławice)
Uczestnicy
2
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Marzyło Wam się kiedyś aby pędzić z wiatrem? Poznajcie Buggykitting - fantastyczną i wciąż jeszcze elitarną formę ekstremalnej aktywności! Zasiądźcie w specjalnych wózkach, postawcie latawce i sprawdźcie jakie prędkości uda się Wam rozwinąć. Ten sport gwarantuje porządną dawkę adrenaliny i niezapomniane przeżycia, a także daje poczucie niecodziennej wolności. Dajcie się porwać wiatrowi!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: część teoretyczną dotyczącą zasad bezpieczeństwa związanych z poruszaniem się latawcem po niebie i buggy po lądzie, wyjaśnienie pojęcia okna wiatru i jak się w tym poruszać, podane zostaną także dodatkowe informacje o kursach, zawodach, wyprawach, etc.

Buggykiting - co to takiego?

Buggykiting (inaczej Kitesailing lub Buggying) to sport ekstremalny zaliczający się do żeglarstwa lądowego. Polega na poruszaniu sie po lądzie przy pomocy wózka, napędzanego przez specjalny latawiec. Wózki - nazywane kite buggy mogą osiągać rekordowe prędkości nawet powyżej 100 km/h.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Większa część zajęć z instruktorem poświęcona będzie puszczaniu i montażowi latawców oraz jeździe wózkiem buggy. Uczestnicy będą mieć okazję, aby odczuć jaką zaskakującą siłą dysponują latawce i jak to jest gnać wózkiem napędzanym latawcem. Dużo zabawy i zaskakujących wrażeń gwarantowane!

Czy wiesz, że...

Według najwcześniejszych istniejących zapisów po raz pierwszy latawiec służył jako siła pociągowa w XIII wieku w Chinach.

Poznaj Buggykiting dla Dwojga sprawdzi sie jako:

prezent dla pary, podarunek dla przyjaciół, prezent na święta dla rodziców.

Chcesz podarować bliskim ekstremalny prezent, ale nie wiesz co może przypaść im do gustu? Buggykitting to oryginalny prezent dla każdej osoby, która kocha aktywność i ekstremalne przeżycia. Co więcej, jest to wciąż nowość na polskim rynku, a to bardzo ważne, jeżeli weźnie się pod uwagę, że coraz trudniej sprawić nietypowy prezent. Dzięki brakowi ograniczeń wiekowych, upominek można wręczyć osobie w każdym wieku - jest to zarówno ciekawy prezent dla chłopaka, jak i dla dziewczyny!

Miejsce realizacji

Wrocław (lotnisko Mirosławice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

90 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Brak ograniczeń wiekowych. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda /obecność opiekuna prawnego. Wymagana rezerwacja z 7-dniowym wyprzedzeniem. Zajęcia odbywają się przez cały rok. Dla niezmotoryzowanych jest możliwy transport z Wrocławia za dodatkową opłatą.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje