Poszalej w Symulatorze Wyścigowym | Częstochowa

1 2 3 4 5 (1)
Częstochowa
1 os.

109 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz sprawdzić się naprawdę szalonej wyścigowej jeździe? Przejdź krótkie szkolenie. Wybierz trasę, którą chcesz pokonać oraz samochód jakim będziesz pędzić do celu i przeżyj emocjonujące chwile w fotelu kierowcy. Zaskoczysz się jak realistyczne są doznania takiej jazdy. Ustanów jak najlepszy czas, a jeżeli Twój pierwszy wynik nie będzie Cię satysfakcjonował, popraw go w kolejnej próbie. Po wszystkim dostaniesz film z całego przejazdu, żeby móc pochwali się znajomym swoimi umiejętnościami. Przygotuj się na szalony wyścig!

Co obejmuje prezent?
Teorię i praktykę, podczas których osoba obdarowana pozna tajniki oraz technikę sportowej jazdy. W bazie danych dostępne jest 300 samochodów i blisko 100 torów wyścigowych oraz rajdowych odcinków specjalnych. Bez względu na to czy przygotowujesz się do kolejnego wyścigu, czy po prostu chcesz poćwiczyć dla przyjemności, realizacja prezentu przewyższy Twoje oczekiwania.

Z czego składa się część praktyczna?
Część praktyczna obejmuje 25 minutowy trening na symulatorze wybranym modelem auta na wybranym torze lub odcinku specjalnym - jazdy indywidualnej, zapoznania się z torem, analizy telemetrii, korygowania linii jazdy, poprawiania czasów okrążeń, symulacji wyścigu. Możliwość rywalizacji z innymi kierowcami online.

Czy z przejazdem poradzi sobie niedoświadczony kierowca?
Oczywiście, realizacja dostosowana jest indywidualnie w zależności od stopnia zaawansowania kierowcy. Od osób początkujących po zaawansowane w jeździe sportowej.

Poszalej w Symulatorze Wyścigowym sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla taty, prezent dla mężczyzny

Ten podarunek to nie jest klasyczny motoprezent. Dostępny jest dla osób w każdym wieku i wszystkim fanom szybkiej jazdy sprawi dużo przyjemności. Przez to sprawdzi się jako prezent dla każdego i jest dobry na każdą niemal okazję. Może posłużyć jako prezent na Dzień Dziecka, ale równie dobrze sprawdzi się jako prezent na urodziny.


Miejsce realizacji

Częstochowa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Zaleca się obuwie sportowe na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji części praktycznej może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Szkolenie oraz przejazdy rejestrowane są kamerą GoPro. Film przesyłany jest drogą mailową na wskazy adres.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.