Poprowadź Wojskową Amfibię Gąsienicową PTS-M

1 2 3 4 5 (0)
Gorzów Wielkopolski (okolice)
1-3 os.

1189 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie ma bardziej zaskakującego pojazdu lądowego niż amfibia! To potężna maszyna, która nie tylko jest w stanie pokonać większość przeszkód terenowych, lecz także świetnie radzi sobie na wodzie. Zawsze chciałeś zostać dowódcą takiego pojazdu? Teraz masz okazję spełnić marzenia! Najpierw przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne, następnie wykonasz próbne okrążenie na miejscu dowódcy - zobaczysz w jaki sposób doświadczony instruktor pokonuje specjalnie przygotowany tor. Potem już nic nie będzie stało na przeszkodzie, abyś poprowadził prawie dwunastometrową machinę! Sprawdź jak poradzisz sobie prowadząc osiemnastotonowy transporter, przetestuj jego możliwości na lądzie i przekonaj się, co potrafi na wodzie. Ta przejażdżka zostanie Ci w pamięci na bardzo długo! Jesteś gotowy na prawdziwą, desantową przygodę? Wojskowa amfibia gąsienicowa PTS-M czeka!

Parametry technizne:

 • Silnik W54-T o mocy 350 KM
 • Prędkości maksymalne:
  • na lądzie na V biegu - 42 km/h
  • z ładunkiem 5 t: 30 km/h
  • z ładunkiem 10 t na wodzie: 10,6 km/h
 • Zasięg na lądzie: 500 km
 • Ładowność:
  • na lądzie: 5 t
  • na wodzie: 10 t
Nie masz pomysłu na prezent dla mężczyzny? Nie wiesz jaki prezent sprawi największą radość bliskiej Ci osobie? Podaruj przeżycie, genialny prezent, który sprawia ogromną radość oraz zapewnia miłe wspomnienia. Poprowadź Wojskową Amfibię Gąsienicową PTS-M to świetny prezent dla taty, dziadka, brata lub syna - jednym słowem dla niego! Spełnij dziecięce marzenie swojego faceta i ciesz się jego radością. Nie idź utartymi ścieżkami, odkrywaj nowe szlaki w wojskowym transporterze!

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent może być realizowany jedynie przez osoby pełnoletnie. Uczestnik może otrzymać dodatkowo certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych, obrobionych zdjęć oraz filmikiem (opłata dodatkowa 130 zł płatna u wykonawcy lub 80 zł - opcja bez certyfikatu). Osoba obdarowana może zabrać na przejażdżkę do 2 osób towarzyszących. Instruktor prowadzi pierwsze okrążenie a kursant zajmuje miejsce dowódcy na wieży i obserwuje jazdę. Następnie obdarowany sam kieruje maszyną.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności