Poprowadź Porsche 911 S Martini Racing Edition | Kielce

1 2 3 4 5 (0)
Kielce
1 os.

299 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kiedy Ferdynand Porsche tworzył pierwsze szkice modelu 911, nie przypuszczał, że stanie się on legendą. Słynny konstruktor nie doczekał się jednak jazdy pierwszym modelem auta, ale jego geniusz widać we wszystkich edycjach 911. Porsche 911 S  Martini Racing Edition nie jest wyjątkiem. Teraz możesz usiąść za kierownicą tego niesamowitego auta i przekonać się o tym na własnej skórze! Zapnij pasy i wsłuchaj się w 400 koni mechanicznych rozgrzewających się do galopu. Silnik typu boxer umieszczony z tyłu rozpędzi auta w kilka chwil! Poznaj potęgę niemieckiego geniuszu i przekonaj się na własnej skórze, jak prowadzi się auto dopieszczane od 1964 roku. Zapnij pasy i przygotuj się na jazdę niemiecką legendą piątej generacji!

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa,
  • Przejazd niesamowitym Porsche 911 S  Martini Racing Edition,
  • Pierwsze okrążenie realizowane na pętli kartingowej - sekcja zakrętów,
  • Drugie okrążenie realizowane na pętli owalnej toru.
 
Porsche 911 S Martini Racing Edition:

  • Skrzynia biegów 7-biegowa manualna,
  • Moc maksymalna 400 KM,
  • Przyspieszenie 4,1 sek.,
  • Prędkość maks. 285 km/h.
Gwiazdka coraz bliżej, ale prezenty na święta nie muszą stanowić dla Ciebie już żadnego problemu! Szukasz ciekawej propozycji na prezent pod choinkę dla chłopaka? Chcesz podarować niebanalny prezent? Możliwość poprowadzenia Porsche 911 S zagwarantuję eksplozję przeżyć fanom czterokołowców! Chcesz podarować prezent na gwiazdkę, który wywoła uśmiech na twarzy bliskiej Ci osoby? Ta „perła” motoryzacji sprawi, że obdarowana osoba nie zapomni tych chwil na długi czas!

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 2 okrążeń po pętli toru (łącznie ponad 2 km).

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę. Pierwsze okrążenie zrealizowane jest na pętli kartingowej (techniczna, z sekcjami zakrętów), a drugie na pętli owalnej toru (łącznie ponad 2 km).Opinie (2)

Adrian

Wiem,że miałem podstawowy pakiet, ale tak czy tak było zdecydowanie za krótko:) sam dojazd na tor zajął mi 7 godzin, a po torze jeździłem coś koło 10 min:D no ale życie. Jestem zadowolony mimo tego, instruktor i organizacja na wysokim poziomie.

Kamil

Niesamowite wrażenia za kierownica Porsche:) POLECAM

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje