Poprowadź Czołg Mostowy BLG-67

1 2 3 4 5 (1)
Gorzów Wielkopolski (okolice)
1-3 os.

1499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czołg mostowy to jeden z cudów współczesnej inżynierii. To niesamowita maszyna, która nie tylko potrafi pokonać liczne przeszkody, lecz także umożliwia innym przejazd nad nimi. Chcesz sprawdzić, jak poradzisz sobie za sterami tak niecodziennego pojazdu? Teraz możesz spróbować swoich sił prowadząc czołg mostowy BLG-67! W pierwszej kolejności odbędziesz szkolenie teoretyczne, następnie wykonasz próbne okrążenie jako dowódca - zapoznasz się ze specjalnie przygotowanym torem. Potem możesz już zasiąść za sterami jedynego polskiego BLG-67 udostępnionego do użytku cywilnego. Przekonaj się, ile radości sprawi Ci prowadzenie tego czterdziestotonowego, stalowego potwora. Gotowy na niepowtarzalną przygodę? Specjalnie przygotowany tor, doświadczony instruktor i czołg mostowy czekają na Ciebie!

Parametry techniczne:

  • Silnik wysokoprężny W-55 o mocy 580 KM
  • Prędkość: 50 km/h
  • Zasięg na lądzie: 280-450 km
  • Przęsło mostu:
    • Masa 6 t
    • Nośność: 50 t
    • Długość: 10,4/20 m (złożone/rozłożone)
Potrzebny Ci jest prezent dla mężczyzny? Nie wiesz jaki podarunek sprawi mu najwięcej radości? Spełnij jego marzenia z dzieciństwa i podaruj mu niesamowite przeżycie Poprowadź Czołg Mostowy BLG-67. To niebanalny prezent na Dzień Ojca, Dzień Chłopaka, urodziny, a nawet na walentynki! Podaruj swojemu mężczyźnie voucher na prezent i spraw, aby znów poczuł się jak mały chłopiec! Jeżeli interesują Cię inne pojazdy bojowe, to zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty dla fanów militariów mamy w ofercie.

Miejsce realizacji

Gorzów Wielkopolski (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent może być realizowany jedynie przez osoby pełnoletnie. Uczestnik może otrzymać dodatkowo certyfikat z odbytej jazdy wraz z serią pamiątkowych, obrobionych zdjęć oraz filmikiem (opłata dodatkowa 130 zł płatna u wykonawcy lub 80 zł - bez certyfikatu). Osoba obdarowana może zabrać na przejażdżkę do 2 osób towarzyszących. Instruktor prowadzi pierwsze okrążenie a kursant zajmuje miejsce dowódcy na wieży i obserwuje jazdę. Następnie obdarowany sam kieruje maszyną.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.