JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA z Przyjaciółką | Poznań

Poznań
2 os.

720 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Relaks przywodzi skojarzenia ze spędzaniem czasu samemu. Aby się odprężyć, ludzie często czytają książki i słuchają kojącej muzyki. Dla bardziej towarzyskich taki sposób regeneracji może być jednak nieodpowiedni. Z myślą o nich powstało popołudnie w SPA z Przyjaciółką. Teraz można dzielić takie przyjemności, jak kąpiel aromatyczna czy zabieg parafinowy na dłonie ze znajomą. Razem dowiecie się czym jest zabieg na twarz "Hydra" i tapas owocowo-warzywny. Podczas całej tej ceremonii relaksu będziecie mogły wymieniać się wrażeniami i zdecydować się, która cześć pobytu w SPA 1306 najbardziej się wam podobała. Może będziecie się razem bawić tak dobrze, że stanie się to dla was czymś w rodzaju tradycji? Musicie same się przekonać.

Prezent obejmuje:

  • Pakiet zabiegów: kąpiel aromatyczna, aromatyczny masaż pleców, zabieg na twarz „Hydra”, zabieg parafinowy na dłonie, tapas owocowo-warzywny,
  • Mnóstwo relaksu.

Relaksowi można oddawać się zarówno w pojedynkę jak i w dwójkę. Popołudnie w SPA z Przyjaciółką to oryginalny podarunek dla tych, którzy lubią odpoczywać w towarzystwie znajomych. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to niebanalny prezent na Gwiazdkę, jednak sprawdzi się też na inne okazje, na przykład jako upominek na Mikołajki. Jeżeli znasz kogoś, kto często nie wie, co robić w sobotę, ten podarek sprawdzi się także jako sposób na urozmaicenie weekendu.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

2 osoby.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pakiet zabiegów dla każdej z obdarowanych osób: kąpiel aromatyczna, aromatyczny masaż pleców, zabieg na twarz „Hydra”, zabieg parafinowy na dłonie, tapas owocowo-warzywny.Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1940
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.