JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Kielce

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Kielce

Kielce
2 os.

695 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
695 zł

Wszyscy zasługują na odrobinę relaksu po ciężkim dniu w pracy, w szkole czy też na uczelni. Z kolei nie od dziś wiadomo, że czas najlepiej spędza się z drugą połówką lub kimś bardzo bliskim. Jeżeli szukacie chwil wspólnego relaksu, to Popołudnie w SPA dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. Przekroczcie progi ekskluzywnego SPA i przekonajcie się na własnej skórze, czym jest prawdziwy relaks. Wybierzcie po trzy zabiegi i przygotujcie się na nieziemskie odprężenie! Masaż, pedicure a może coś zupełnie innego? Wszystko zależy wyłącznie od Was! Utalentowani eksperci pomogą Wam zadbać o Wasze samopoczucie, rozluźnią Wasze mięśnie i pomogą zapomnieć o trudach dnia codziennego. Czy jesteście gotowi na chwile wytchnienia?

Co obejmuje prezent?
Osoby obdarowane w ramach prezentu mają do wyboru po 3 zabiegi z listy przygotowanej przez salon, są to np: masaż relaksacyjny, zabieg na ciało, zabieg na twarz, manicure lub pedicure. Czas spędzony w salonie SPA to około 2,5 godziny.

Jak przebiega realizacja?
Osoby obdarowane po pojawieniu się w salonie przebierają się w jednorazową bieliznę oraz szlafrok. Następnie są wykonywane zabiegi zgodnie z wybraną kolejnością.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów kosmetycznych?
Przewlekłe choroby, choroby dermatologiczne.

Popołudnie w SPA dla Dwojga sprawdzi sie jako:

prezent dla pary, prezent na rocznicę, podarunek dla rodziców

Wiemy, że ciekawy prezent na Gwiazdkę może spędzać sen z powiek. Książki, skarpety, kosmetyki? To już było! Zainspiruj swoich bliskich i podaruj im przeżycie - oryginalny prezent dla każdego. To nie tylko fajny upominek, lecz także gwarancja dobrej zabawy i trwałych wspomnień. Weźmy na przykład Popołudnie w SPA dla Dwojga. To romantyczny prezent dla pary, która praganie wspólnego relaksu i odprężenia.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje po trzy zabiegi dla każdej osoby wybrane spośród listy wskazanej przez dany salon, np: masaż relaksacyjny, zabieg na ciało, zabieg na twarz, manicure lub pedicure. Masaże w miarę możliwości salonu realizowane są w jednym pomieszczeniu. Poniżej 18 roku życia wymagana zgoda opiekuna. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest okres ciąży.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2018
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.