JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Popołudnie w SPA dla Dwojga | Poznań

Poznań
2 os.

475 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
475 zł

Można odpoczywać w samotności, jednak kiedy potrzebuje się relaksu i odprężenia, często jednocześnie chce się także spędzić trochę czasu z bliską osobą. Wspólne, nowe przeżycia mogą stać się doświadczeniami cementującymi związek. Dla tych, którzy lubią spędzać czas wolny ze swoją drugą połówką powstało Popołudnie w SPA dla Dwojga. W czasie jego trwania nie tylko będziecie razem, ale też wspólnie doświadczycie czegoś nowego. Czekać na Was będą między innymi masaż całego ciała aromatyczną, gorącą świecą oraz zabieg parafinowy na dłonie. Wspólny odpoczynek z pewnością sprawi, że poczujecie się bardziej zrelaksowani i gotowi, by stawić czoła codziennym wyzwaniom. To dobry sposób, by razem cieszyć się z czasu przeznaczonego na odpoczynek.

Prezent obejmuje:

  • Kąpiel aromatyczną z hydromasażem,
  • Masaż ciała aromatyczną gorącą świecą,
  • Zabieg parafinowy na dłonie,

W czasach dużego tempa życia każdy potrzebuje trochę zwolnić. Teraz możesz podarować komuś taki relaks jako niebanalny prezent. Osoba obdarowana upominkiem, który zawiera w sobie między innymi masaż relaksacyjny, na pewno się ucieszy. To może być oryginalny prezent na Boże Narodzenie. Oczywiście Karta Podarunkowa Termy Maltańskie sprawdzi się także jako podarek dla żony lub dziewczyny na Walentynki albo Rocznicę Ślubu.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje pakiet zabiegów dla każdej z obdarowanych osób: kąpiel aromatyczna z hydromasażem, masaż całego ciała aromatyczną goracą świecą, zabieg parafinowy na dłonie, szklanka świeżo wyciskanego soku kąpiel perełkowa. Prezent przeznaczony jest dla dwóch osób. Na realizację należy przybyć 15 minut.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1820
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.