Popołudnie SPA dla Dwojga | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
2 os.

655 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To popołudnie umożliwi Wam pielęgnowanie nie tylko ciała, ale także więzi między dwiema osobami. Zatrzymajcie czas i podarujcie sobie chwile wytchnienia w miłej atmosferze, z dala od zgiełku i codziennych spraw. W tym klimatycznym miejscu będziecie mogli skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych i odprężyć się. Ciekawa propozycja dla tych, którzy cenią komfort i relaks.

Szukasz ciekawej propozycji na prezent na walentynki dla pary? Popołudnie SPA dla Dwojga na pewno ucieszy każdą osobę. To wspaniała okazja aby odpocząć od zgiełku miasta i oderwać się od codziennych zajęć. To ciekawa propozycja na prezent dla zakochanych.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: Masaż relaksacyjny całego ciała dla dwóch osób, peeling do wyboru solny lub cukrowy dla każdej z osób, manicure SPA LUX (peeling, maska na dłonie, parafina oraz olejek odżywczy) dla Pani oraz manicure męski dla Pana.Opinie (2)

Anna

Prezent bardzo mi się podobał.

Izabela

Bardzo dziękuję. Prezent naprawdę trafiony. Co do mojej opinii o firmie CeCe, bo z jej usług korzystałam to szczerze mogę polecić ją innym. Miła i profesjonalna obsługa. Przyjazna atmosfera. Ogólna ocena 5.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności