Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną | Flyspot | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa (okolice), Katowice
3 os.

1389 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pójdźcie na przekór siłom natury i przekonajcie się sami, że ludzie też potrafią latać! Tunel aerodynamiczny to jest miejsce, w którym niemożliwe staje się możliwe, a Wy możecie być osobami, które będą tego częścią! Marzenia o fruwaniu ponad ziemią przestają być tylko marzeniami, o czym za chwilę sami się przekonacie. Swobodny lot jest wyjątkowym pomysłem na to, by przeżyć te chwile w niezapomniany sposób!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: szkolenie, dwa loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej obdarowanej osoby oraz specjalnie dopasowany dla Was kombinezon wraz z kaskiem. Na zakończenie całego wydarzenia istnieje możliwość zgrania filmiku z lotu na osobistego pendrive'a.

Ile trwa jeden lot?

Jeden lot trwa 1,5 minuty.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent na Święta

Chcesz podarować swojemu dziecku coś naprawdę wyjątkowego na urodziny? Wybierzcie się na Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną, aby móc cieszyć się nie tylko wspólnymi chwilami, ale i doskonałą zabawą. Na Święta oderwijcie się od rzeczywistości i przeżyjcie kosmiczny lot w aerotunelu. Na Dzień Dziecka spraw im niebywałą radość, wręczając im Voucher na Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną. To nie tylko szczyt kreatywności, ale pamięć o swoich najbliższych!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 6 minut dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent dedykowany dla 2 osób powyżej 18 roku życia i minimum jednej niepełnoletniej. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. W tunelu może przebywać tylko jedna osoba, loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.