Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną | Flyspot | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
3 os.

1389 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Wyjazd za miasto, czy może piątkowe kino? Mamy dla Was lepszą propozycję! Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną! Sprawdźcie sami zalety tej niezwykłej rozrywki. Najpierw przejdziecie krótkie szkolenie teoretyczne, po którym wejdziecie do specjalnie przygotowanego do lotów, Tunelu, a następnie zaczniecie zabawę z unoszeniem się nad ziemią! Przekonajcie się na własnej skórze, że to nie tylko frajda, lecz przede wszystkim świetna okazja do scalenia więzi. Cieszcie się swoim towarzystwem i skupcie się na przyjemności z szybowania. Co ważne, będzie nad Wami czuwać profesjonalny instruktor. Przeżyjcie niezapomniane chwile, które na długo zapadną w Waszej pamięci. Kto wie, może to będzie początek nowej rodzinnej tradycji? Podejmijcie wyzwanie już dziś!

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 4 loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej z obdarowanych osób, 1,5 minuty każdy. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na Święta.

Zastanawiacie się, jaki oryginalny prezent sprawdzi się na Święta lub Dzień Dziecka? Pokonajcie Grawitacje w Tunelu Aerodynamicznym dla Rodziny to idealna propozycja dla wszystkich wielbicieli mocnych wrażeń - nie tylko Przyjaciół, czy Brata, lecz także Rodziców. Idźcie z duchem czasu, koniec z tradycyjnymi giftami. Podarujcie wyjątkowy upominek w formie przeżycia dla najbliższych i przekonajcie się sami, że życie to przygoda.

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 6 minut dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Dla 2 osobom powyżej 18 roku życia i minimum jednej niepełnoletniej. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności