Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (2)
Warszawa (okolice)
3 os.

1389 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czasami trzeba oderwać się od codziennych obowiązków i poświęcić się zabawie! To świetna okazja, aby oderwać się... Od ziemi. Nowoczesna technologia daje Wam możliwość swobodnego lotu. Wystarczy, że wejdziecie do specjalnego Tunelu Aerodynamicznego we Flyspot, a podmuch potężnych wiatraków uniesie Was do góry! Doświadczycie dokładnie tego samego, co przeżywają skoczkowie spadochronowi w trakcie swobodnego spadania. Chcecie "położyć się" na strudze powietrza i po prostu się unosić? A może marzą się Wam ewolucje, salta i akrobacje? Każde z Was będzie miało okazję do dwóch lotów, więc wszystko jest możliwe! Wystarczy tylko kilka rad od instruktorów, aby zacząć bawić się na całego!

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie przed lotem,
  • Po 4 loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej z 3 obdarowanych osób, 1,5 minuty każdy (łącznie 6 min. lotu dla każdej z 3 osób),
  • Możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Tradycyjny model rodziny, czyli 2+2 na kanapie i przed telewizorem powoli zaczyna odchodzić w zapomnienie. Zwłaszcza, że na tradycyjną rodzinę czekają teraz nowe formy rozrywki, jak Tunel Aerodynamiczny. To specjalne urządzenie, które pozwala oderwać się od codziennych spraw i wznieść się ponad podziały przy sprzątaniu, a profesjonalni instruktorzy zadbają o to, by każdy marzył jedynie o dokładce. Prędkość wiatru, rozwijana w Tunelu Aerodynamicznym przewyższa tą, jaką może rozwinąć każde rodzinne auto, a wrażenia jakich dostarcza lot możecie porównać jedynie z wizytą teściowej… na cały tydzień. Emocje są więc gwarantowane!

Nie macie pomysłu na prezent pod choinkę? A może chcecie znaleźć ciekawy prezent dla rodziny? Niezależnie od tego, czy potrzebny Wam jest prezent dla pracownikow lub przyjaciół, nasi eksperci z przyjemnością Wam pomogą. Weźmy na przykład okonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym z Rodziną. To nie tylko świetny upominek na każdą okazję, lecz także przepis na niespodziankę i dobrą zabawę dla każdego. To nasza recepta na prezent marzeń! Pamiętajcie, życie to przygoda, dlatego podarujcie przeżycie i cieszcie radością swoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 6 minut dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Dla 2 osobom powyżej 18 roku życia i minimum jednej niepełnoletniej. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności