Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje

1 2 3 4 5 (4)
Warszawa (okolice)
2 os.

969 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Swobodne latanie w końcu jest możliwe! Dzięki użyciu najnowocześniejszej technologii każdy może spróbować wizyty w Tunelu Aerodynamicznym. Wystarczy wejść na specjalną platformę, aby już po chwili wznieść się w powietrze. Sekretem tej sztuki są specjalne wentylatory, które generują bardzo silny strumień powietrza, który jest w stanie zrównoważyć i pokonać siłę grawitacji. Dokładnie to czują skoczkowie spadochronowi w fazie swobodnego spadania! To miejsce powstało właśnie z myślą o nich, to tutaj ćwiczą spadochroniarze. Teraz nie musicie wyjeżdżać za miasto, ani skakać z samolotu aby poczuć zastrzyk adrenaliny i nieograniczoną wolność! Jesteście gotowi na przygodę w Tunelu Aerodynamicznym?

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie przed lotem,
  • Po 4 loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej z obdarowanych osób, 1,5 minuty każdy,
  • Możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a.

To mały krok dla człowieka ale wielki krok dla ludzkości… O czym mowa? Oczywiście o lataniu we dwoje i pokonywaniu grawitacji. Nie na księżycu, jak to robili kilkadziesiąt lat temu Neil Armstrong i Buzz Aldrin, lecz w Tunelu Aerodynamicznym i to w naszym kraju! Gdyby Amerykanie w 1969 roku mieli do dyspozycji Tunel Aerodynamiczny, to pewnie w nim doświadczaliby braku ciążenia. Wy jednak możecie spróbować tego niesamowitego uczucia bez ryzykownych lotów w kosmos. Spróbujcie już dziś wykonać swój pierwszy krok do odkrycia nowej pasji.

Ekstremalny prezent dla pary nie czai się za rogiem - znajdziecie go u nas! Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje to genialny prezent dla rodziców lub przyjaciół, którzy chcą się rozerwać! To nie tylko duża niespodzianka i świetna zabawa, lecz także gwarancja trwałych wspomnień. Tak właśnie wygląda nasza recepta na genialny upominek na święta! Potrzebny Wam prezent na urodziny lub rocznicę? Otwórzcie nasz katalog marzeń i sprawdźcie, co przygotowaliśmy z myślą o Waszych bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 6 minut dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy się pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.