Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje | Flyspot | Wiele Lokalizacji

Warszawa (okolice), Katowice
2 os.

969 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Swobodne latanie w końcu jest możliwe! Dzięki nowoczesnej technologii, każdy może spróbować wizyty w tunelu aerodynamicznym. Wystarczy wejść na platformę, aby już po chwili się wznieść. Sekretem tej sztuki są specjalne wentylatory, które generują bardzo silny strumień powietrza, który jest w stanie zrównoważyć i pokonać siłę grawitacji. Teraz nie musicie wyjeżdżać za miasto, ani skakać z samolotu aby poczuć zastrzyk adrenaliny w niecodziennym wydaniu! Jesteście gotowi na przygodę w tunelu aerodynamicznym?

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostaną dla Was dobrane odpowiednie kombinezony oraz kaski wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje sprawdzi się jako:

prezent dla przyjaciół, prezent dla dwojga, prezent na rocznicę

Ekstremalny prezent dla pary nie czai się za rogiem - znajdziecie go u nas! Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje to genialny prezent dla rodziców lub przyjaciół, którzy chcą się rozerwać! To nie tylko duża niespodzianka i świetna zabawa, lecz także gwarancja trwałych wspomnień. Tak właśnie wygląda nasza recepta na genialny upominek na święta! Potrzebny Wam prezent na urodziny lub rocznicę? Otwórzcie nasz katalog marzeń i sprawdźcie, co przygotowaliśmy z myślą o Waszych bliskich.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 6 minut dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. W tunelu może przebywać tylko jedna osoba, loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.