Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje | Flyspot | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
2 os.

969 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pragnienie unoszenia się w powietrzu sprawia, że zapominacie o stresie i szarej codzienności? Poznajcie jedną z najlepszych rozrywek na świecie i Pokonajcie Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje! Po krótkim szkoleniu teoretycznym, wejdziecie do specjalnie przystosowanego do lotów tunelu, w którym prędkość wiatru przekracza 200 kilometrów na godzinę, a następnie zaczniecie szybować, niczym ptaki. Poczujcie zapierające dech w piersiach emocje, których nie dostarczy Wam nawet skok ze spadochronem. Ogromna dawka adrenaliny, niezapomniane wrażenia i świetna zabawa to tylko niektóre z zalet wizyty w Tunelu Aerodynamicznym. Spełnijcie swoje marzenie i cieszcie się swoim towarzystwem. Nie zastanawiajcie się dłużej - zdecydujcie się już dziś! Jesteście gotowi na prawdziwą przygodę?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 4 loty w tunelu aerodynamicznym dla każdej z obdarowanych osób, 1,5 minuty każdy. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent na walentynki, prezent na urodziny, prezent na Święta


Oryginalny i pomysłowy prezent dla Pary to nie lada wyzwanie dla każdego z nas. Zastanawiacie się, co sprawi przyjemność wielbicielom mocnych wrażeń? Wręczcie im voucher na Pokonajcie Grawitacje w Tunelu Aerodynamicznym we Dwoje - ten niebanalny upominek w formie przeżycia zachwyci nie tylko Przyjaciół, lecz także Brata lub Siostrę. Sprawdźcie, ile radości może dać wyjątkowy gift. To idealna propozycja na Święta, Urodziny i Dzień Chłopaka. Idźcie z duchem czasu - zmieńcie marzenia we wspomnienia!
 

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy dla każdej z obdarowanych osób (w sumie 6 minut dla każdego). Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a. Uwaga zmiany terminu realizacji po dokonaniu rezerwacjii są dodatkowo płatne według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.