Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym | Flyspot | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice
1 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy z nas, będąc dzieckiem, marzył o tym, by unosić się nad ziemią... Dzięki nam, masz okazję spełnić swoją fantazję! Wybierz się na Lot w Tunelu Aerodynamicznym i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Po krótkim szkoleniu teoretycznym, wejdziesz do specjalnej tuby, a dzięki strumieniowi powietrza, wiejącemu z zawrotną prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę, będziesz w stanie szybować, niczym ptak... Daj sobie szansę na świetną zabawę i przekonaj się na własnej skórze, jakie emocje wzbudzi w Tobie ta niebanalna rozrywka. Pamiętaj, że żyje się tylko raz! Zdobywaj nowe umiejętności, twórz cudowne wspomnienia i ciesz się niezapomnianą chwilą do końca życia. Nie zastanawiaj się dłużej, zdecyduj się już dziś! Gotowy na ogromną dawkę adrenaliny?

Co obejmuje prezent?

Przed lotem na uczestnika czeka szkolenie, a następnie 4 loty w tunelu aerodynamicznym, 1,5 minuty każdy. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?

Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

W co należy się ubrać?

Na miejscu zostanie dla Was dobrany odpowiedni kombinezon oraz kask wraz z goglami. Zaleca się zabranie ze sobą wygodnego, sportowego obuwia na zmianę.

Czy w tunelu mogą latać dzieci?

Tak, w tunelu mogą latać dzieci od 3 roku życia.

Czy wiesz, że...

Tunele powietrzne nie służą jedynie do testowania aerodynamiki maszyn. Jeżeli strumień powietrza skieruje się bezpośrednio w górę, to przy odpowiedniej mocy zrównoważy on siłę grawitacji. Dzięki temu można w nim latać!

Lot w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, prezent na urodziny, prezent na Święta

Potrzebny Ci oryginalny podarunek dla ukochanej osoby? Prezent Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym to świetna propozycja dla wszystkich - nie tylko wielbicieli mocnych wrażeń! Zachwyć Męża, Ojca, Brata lub Przyjaciela niebanalnym upominkiem i przekonaj się na własnej skórze, ile przyjemności może sprawić przeżycie! Koniec z tradycyjnymi prezentami. Idź z duchem czasu, zmień marzenia we wspomnienia i ciesz się radością z bliskimi przez długi czas!

Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności