Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym | Flyspot | Wiele Lokalizacji

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa (okolice), Katowice
1 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Stań na specjalnej platformie i przygotuj się na odlotową zabawę. Powietrze pędzące z prędkością do ponad 200 kilometrów na godzinę pomoże Ci pokonać siłę grawitacji. Wentylatory zaprojektowane w centrum kosmicznym Politechniki Berlińskiej pozwalają na swobodny lot - to najpotężniejsze urządzenie tego typu na świecie! Chcesz położyć się w powietrzu jak skoczek spadochronowy? Będziesz mieć aż cztery podejścia, aby poczuć się jak ptak. Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym i baw się dobrze!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: szkolenie teoretyczne, cztery loty w tunelu aerodynamicznym, możliwość zgrania filmu z lotu na pendrive.

Ile trwa jeden lot?
Jeden lot trwa 1,5 minuty.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do lotu w tunelu aerodynamicznym?
Istnieje ograniczenie wagowe do 130 kg. Nie zaleca się korzystania z tunelu kobietom w ciąży oraz osobom po kontuzji kręgosłupa lub barku.

Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent na Dzień Chłopaka, prezent na Dzień Dziecka.

Znalezienie Wyjątkowego Prezentu, który będzie niebanalny i stuprocentowo zadowoli osobę obdarowaną nie jest proste - na szczęście my mamy odpowiednią propozycję! Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym to świetne przeżycie, które na pewno zapewni niezapomniane wrażenia, idealne, by je podarować swojej bliskiej osobie z okazji urodzin albo na Walentynki!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 4
Filtruj Prezenty

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Katowice

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na własnego pendrive'a. Uwaga, zmiana terminu realizacji potwierdzonej rezerwacji jest dodatkowo płatna według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.