Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa (okolice)
1 os.

429 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy z nas czasami chciałby być supermenem. Nowoczesna technologia pozwala nam zbliżyć się do jednej z jego mocy - do swobodnego latania! Wystarczy odwiedzić Tunel Aerodynamiczny we Flyspot. To specjalne urządzenie wykorzystuje potężne wentylatory, aby zrównoważyć siłę grawitacji. Oznacza to, że wystarczy stanąć na specjalnej platformie, a struga powietrza pozwoli nam na swobodny lot! Doświadczysz dokładnie tych samych uczuć, które towarzyszą skoczkom spadochronowym. "Połóż się" na powietrzu lub spróbuj wykonywać proste manewry - wszystko zależy od Ciebie! Przekonaj się na własnej skórze, ile radości zapewnia pokonywanie grawitacji. Przygoda powietrzu jest możliwa bez wychodzenia z budynku!

 

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie przed lotem,
  • 4 loty w tunelu aerodynamicznym, 1,5 minuty każdy,
  • Możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.

„Rozłóż szeroko ręce, wyprostuj nogi, uważaj na lampę i... Hop!” – tak wyglądał pierwszy instruktaż latania w wykonaniu taty. Doceniamy takie chwile i dlatego naszym zdaniem Lot w Tunelu Aerodynamicznym powinien być lekcją latania numer 2 dla każdego dziecka. Przekonaj się, że to jeszcze większa frajda i niezapomniane wrażenia do końca życia. Poczuj prawdziwe emocje i ciesz się tymi wspaniałymi chwilami w powietrzu. Tunel Aerodynamiczny czeka właśnie na Ciebie!

Pomysł na prezent dla dziecka nie przychodzi Ci do głowy? Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym dla Juniorów to genialny prezent na Gwiazdkę lub urodziny! To gwarancja świetnej zabawy i miłych wspomnień. Wykaż się kreatywnością i podaruj voucher na prezent. Taki oryginalny upominek z pewnością zaskoczy każdego! Zadbaj o swoich bliskich, pokaz im że życie to przygoda i ciesz się ich radością. Taki prezent dla syna lub corki to strzał w dziesiątkę!


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Realizacja dla osób niepełnoletnich, od 3 roku życia. Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy pojawić się przynajmniej 30 minut przed wybraną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a. Uwaga zmiany terminu realizacji po dokonaniu rezerwacjii są dodatkowo płatne według cennika Partnera.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.