Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym | Flyspot | Warszawa

1 2 3 4 5 (15)
Warszawa (okolice)
1 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To normalne, że nowoczesna technologia ułatwia nam życie. Dzięki niej możemy na przykład wznosić się do chmur. Nie chodzi oczywiście o samoloty i helikoptery, lecz o tunel aerodynamiczny we Flyspot! Stań na specjalnej platformie i przygotuj się na odlotową zabawę. Powietrze pędzące z prędkością do ponad 200 kilometrów na godzinę pomoże Ci pokonać siłę grawitacji. Wentylatory zaprojektowane w centrum kosmicznym Politechniki Berlińskiej pozwalają na swobodny lot - to najpotężniejsze urządzenie tego typu na świecie! Chcesz położyć się w powietrzu jak skoczek spadochronowy? A może spróbujesz swoich sił w akrobatycznych ewolucjach? Będziesz mieć aż cztery podejścia, aby poczuć się jak ptak. Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym i baw się dobrze!


Prezent obejmuje:

  • Szkolenie przed lotem,
  • 4 loty w tunelu aerodynamicznym, 1,5 minuty każdy,
  • Możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.
 
Podaruj sobie przyjemność i sprawdź, jakie zalety ma Lot w Tunelu Aerodynamicznym. To idealna rozrywka dla każdego. Wznieś się w górę w stworzonym do latania tunelu i przeżyj niesamowite chwile.  Nieważne, czy jesteś wielkim fanem tej niebanalnej rozrywki, czy dopiero zaczynasz przygodę z lataniem, z pewnością będziesz się świetnie bawić. Tunel Aerodynamiczny czeka właśnie na Ciebie!

Nie masz pomysłu na ekstremalny prezent dla mężczyzny? a może potrzebny Ci jest oryginalny prezent na Boże Narodzenie? Pokonaj Grawitację w Tunelu Aerodynamicznym to genialny upominek dla męża, żony, taty lub mamy - dla każdego kto chce się poczuć jak ptak! Takie przeżycie to gwarancja zadowolenia i trwałych wspomnień Tak właśnie wygląda nasza recepta na pomysłowy prezent na Święta. Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie prezenty przegotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecane obuwie i strój sportowy.

Czas trwania

Prezent obejmuje 4 loty po 90 sekund każdy. Na realizację należy zarezerwować około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia niezbędny sprzęt. Na realizacji należy się pojawić się przynajmniej 30 minut przed zarezerwowaną godziną. Warunkiem realizacji jest brak przeciwwskazań medycznych określonych na podstawie formularza Oświadczenia Użytkownika Tunelu Aerodynamicznego Flyspot. Loty odbywają się po sobie. Istnieje możliwość zgrania filmu z lotu na właśnego pendrive'a.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności