JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Podstawowy Kurs Przetrwania | Wiele lokalizacji

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Podstawowy Kurs Przetrwania | Wiele lokalizacji

Warszawa, Łódź, Olsztyn (okolice miast)
1 os.

295 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
295 zł

Od zawsze Twoim najskrytszym marzeniem było wybrać się w podróż w nieznane? Nie raz wyobrażałeś sobie jak zostawiasz całą technologię i wszystkie nowinki, które otaczają Cię na co dzień..,? Zawsze pragnąłeś poznać nowe zakątki i przeżyć survivalową przygodę wśród natury? Pakuj się i wyrusz przed siebie! Wszystko jest możliwe, a Ty zawsze możesz spełnić swoje marzenia. Podstawowy Kurs Przetrwania pozwoli Ci w pełni przygotować się do takiej wyprawy. Spakuj plecak już dziś...!

Co obejmuje kurs?

Profesjonalny instruktaż co robić i jak zachować się na takiej przygodzie w razie różnych okoliczności. Wyposażenie w formie potrzebnego sprzętu (jeżeli uczestnik nie posiada swojego). Rację żywnościową oraz produkty pozwalające przygotować jeden ciepły posiłek.

Ile trwa taki kurs?

Kurs trwa 30 godzin.

Czy dam radę?

Oczywiście! Podczas trwania całego kursu jest z Wami instruktor, który będzie służył radą i pomocą.

Podstawowy Kurs Przetrwania sprawdzi się jako:

Prezent dla przyjaciół, prezent dla mężczyzny, prezent na Dzień Ojca

Idealnym prezentem dla wszystkich tych, którzy są spragnieni przygód będzie Podstawowy Kurs Przetrwania. To doskonała możliwość na naukę survivalu dla miłośników wypraw w nieznane. Podaruj ten gift urodzonemu wędrownikowi!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa, Łódź, Olsztyn (okolice miast)

Obowiązujący strój

Ubranie powinno być wygodne i osłaniać ciało. Obuwie sportowe, które nie spada z nóg. W chłodne dni należy pamiętać o cieplejszym stroju.

Czas trwania

30 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane oraz opiekunowie prawni.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Podczas każdego szkolenia  zagwarantowane są racje żywnościowe oraz produkty pozwalające przygotować jeden ciepły posiłek. W miarę możliwości doposażamy uczestników w potrzebny brakujący sprzęt. Zajęcia Outdoorowe skierowane są do osób pełnoletnich, dzieci, młodzieży wraz z opiekunami. (opiekun osoby, która nie osiągnęła 16 r/ż nie wnosi opłaty ale musi zagwarantować sobie wszystko co niezbędne łącznie z żywnością). To, co jest mile widziane u kursantów, ale nie jest to wymagane ponieważ jesteśmy w stanie wszystko zagwarantować to: śpiwór, karimata, nóż, krzesiwo, kubek stalowy oraz ubranie stosowne warunków pogodowych.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1450
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Mirek

Było super, przez ten jeden weekend nauczyłem się o przetrwaniu (bushcrafcie) więcej niż przez całe życie. Do tego przeżyłem mega przygodę i poznałem naprawdę wspaniałych ludzi. To najlepszy prezent jaki mogłem dostać. Instruktorzy LifeTrip są świetni, robią to co kochają i to jest najważniejsze. Wiedza jaką dzielą się z kursantami jest nie do pozyskania z żadnego innego źródła. Gorąco polecam, najlepszy prezent jaki można komuś sprezentować to wypad na weekend z LifeTrip.pl

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.