JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Podróż do Wnętrza Ziemi dla Dwojga - Zwiedzanie Kopalni Guido | Zabrze

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia, przedstawionego obok, lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Podróż do Wnętrza Ziemi dla Dwojga - Zwiedzanie Kopalni Guido | Zabrze

Zabrze
2 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Węgiel przez setki lat był podstawowym źródłem energii. Wszyscy wiedzą jak wyglądają górnicy w strojach wizytowych, ale nie wszyscy orientują się, jak wygląda prawdziwa kopalnia węgla! Teraz macie okazje nadrobić zaległości! Przekonajcie się, że wnętrze kopalni może być różne... Przykładowo poziom 170, to istny wehikuł czasu. Możecie zobaczyć jak górnictwo wyglądało sto lat temu! Drewniane stemple, klimatyczne wyrobisko oraz...stajnie. To miejsce Was oczaruje. Możecie też sprawdzić poziom 320. Pokaz kombajnów górniczych, podwieszane przejścia, a nawet elektryczna kolejka górnicza - tutaj można podziwiać majestat kopalni z prawdziwego zdarzenia! Gotowi na podróż do wnętrza ziemi?

Prezent obejmuje:

  • Wycieczkę grupową po Kopalni Guido,
  • Usługi przewodnika,
  • Poziomy do wyboru: 170 m, 320 m, 170 + 320 m.

Nie masz pomysłu na prezent dla pary? Chcesz znaleźć genialny prezent na Boże Narodzenie? Podróż do Wnętrza Ziemi dla Dwojga to strzał w dziesiątkę. To doświadczenie pozostawia wspomnienia do końca życia. Tak powinien wyglądać prezent marzeń na Gwiazdkę! Połączenie wspomnień i niespodzianki to przepis na oryginalny upominek dla każdego. W te święta wykaż się kreatywnością i podaruj voucher na prezent.


Miejsce realizacji

Zabrze

Obowiązujący strój

Temperatura na trasie turystycznej to ok. 16 st. C, zalecany odpowiedni ubiór oraz wygodne obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

około 2 godzin

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Oprowadzanie w grupie liczącej nie więcej niż 23 osoby, po poziomach, do wyboru: 170 m, 320 m, 170 + 320 m. Rezerwacja wyłącznie telefoniczna. Realizacja możliwa 7 dni w tygodniu.


LISTA DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE


Opinie (3)

Weronika

Wycieczka podobała mi się. Przewodnik w ciekawy sposób przekazywał informacje odnośnie kopalni. A piwko w pubie bardzo dobre :) Ogólna ocena : 10/10 ;))

Tomek

Dobra organizacja, świetna Pani Przewodnik, wspaniała wycieczka.

Krzysztof

Jesteśmy bardzo zadowoleni, popołudnie upłynęło nam przyjemnie, było pełne wrażeń . Wybór muzeum kopalni Guido był trafiony. W przyszłości chętnie skorzystamy ponownie bądź obdarujemy bliską osobę właśnie takim zaproszeniem. Pozdrawiam wraz z Żoną ;)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.