Podniebna Przygoda nad Łodzią VIP

1 2 3 4 5 (2)
Łódź
1 os.

799 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz zobaczyć Łódź z lotu ptaka? Teraz masz okazję! Wejdź na pokład samolotu i przekonaj się jak wygląda to piękne miasto z nieznanej dotąd perspektywy. Pod Tobą roztaczać się będą pejzaże pięknego miasta i jego okolic, a przed Tobą elektryzujący bezkres. Obok Ciebie usiądzie doświadczony pilot, który na bieżąco będzie odpowiadać na wszelkie pytania. W słuchawkach usłyszysz gwar rozmów międzynarodowego lotniska Łódź-Lublinek. Przenieś się na dwadzieścia minut bliżej chmur, zostaw za sobą codzienność, dosłownie oderwij się od ziemi i poczuj prawdziwą wolność jaką daje podniebna przygoda biorąc udział w spotkaniu zapoznawczym z lotnictwem z możliwością lotu samolotem!

Ten prezent to:

  • Garść wiedzy z zasad bezpieczeństwa, aerodynamiki, meteorologii
  • Udział w przeglądzie przedlotowym i wykonanie pełnej „checklisty”.
  • Zapoznanie się z maszyną oraz kokpitem,
  • Możliwość przelotu samolotem na wyłączność,
  • Możliwość uczestniczenia w manewrach dostarczających ogromne ilości adrenaliny,
  • Dostępne są samoloty marki Cessna, Piper lub Tecnam.

Ciekawy prezent to często twardy orzech do zgryzienia. Nie idź utartymi ścieżkami, podaruj voucher na prezent! To bilet na przeżycie, czyli oryginalny prezent, ogromne emocje i trwałe wspomnienia. To właśnie recepta na genialny prezent dla każdego! Podniebna Przygoda nad Łodzią to cudowny prezent, który dostarcza ogromne ilości adrenaliny. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć prezent dla męża lub żony to nie musisz szukać dalej. To doskonały prezent na nadchodzące Święta.


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 min. ( w tym do 20 min. lotu)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Uczestnik podpisuje przed wydarzeniem umowę o zaakceptowaniu warunków uczestnictwa w locie.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności