Podniebna Przygoda nad Łodzią | Łódź

1 2 3 4 5 (13)
Łódź
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Panorama Łodzi z lotu ptaka wygląda olśniewająco. Na tle złocistego słońca aglomeracja wygląda naprawdę niesamowicie. Weź udział w spotkaniu zapoznawczym z lotnictwem z możliwością lotu samolotem i przekonaj się jaki widok oferuje Ci Łódź z nieznanej dotąd perspektywy! Czeka Cię pokaźna porcja informacji z zakresu bezpieczeństwa i aerodynamiki, a następnie zapoznasz się z wyposażeniem kokpitu. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wznieść się w w przestworza! Pod Tobą roztaczać się będą zabudowania Łodzi i okolic. Przekonaj się, jak niesamowicie wyglądają to miasto, kiedy nic nie przesłania Ci widoku. Przestań oglądać niebo z ziemi, wzbij się bliżej słońca i sprawdź, jakie zapierające dech w piersiach widoki czekają na Ciebie! Poczuj wolność płynącą z lotu i wyrusz na spotkanie podniebnej przygodzie!

Ten prezent to:

  • Garść wiedzy z zasad bezpieczeństwa, aerodynamiki, meteorologii,
  • Udział w przeglądzie przedlotowym i wykonanie pełnej „checklisty”,
  • Zapoznanie się z maszyną oraz kokpitem,
  • Możliwość przelotu samolotem,
  • Możliwość uczestniczenia w manewrach dostarczających ogromne ilości adrenaliny,
  • Dostępne są samoloty marki Cessna, Piper lub Tecnam.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent na Święta? Szukasz inspiracji lub gotowych rozwiązań? Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź nasze pomysły na super prezenty po Choinkę. Ciekawe upominki to dla nas nic nowego! Polecamy przeżycie, genialny prezent, który nie tylko uszczęśliwia, lecz także gwarantuje miłe wspomnienia. Weźmy na przykład Podniebną Przygod nad Łodzią. To przeżycie to adrenalina, zapierające dech w piersiach widoki oraz uczucie wolności. To recepta na prawdziwy prezent marzeń!


Miejsce realizacji

Łódź

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 min. ( w tym do 20 min. lotu)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do samolotu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Maksymalna waga uczestnika to 85kg, maksymalny wzrost 190cm. Wiek - minimum 6 lat (niepełnoletni, za zgodą i pod opieką opiekunów). Uczestnik podpisuje przed wydarzeniem umowę o zaakceptowaniu warunków kursu z przelotem. Prezent realizowany w grupach 3 osobowych w terminach wyznaczonych przez wykonawcę.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności