Pierwszy Taniec | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
2 os.

120 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pierwszy Taniec może zadecydować o tym co będziecie wspominać po latach z tego najważniejszego w Waszym życiu dnia. Otrzymaliście możliwość skomponowania własnego układu tańca na ten szczególny moment. Doświadczony instruktor pomoże Wam zabłysnąć na parkiecie w trakcie Pierwszego Tańca. Spraw, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik i odbędzie się dokładnie tak jak to sobie wymarzyliście. Obok sukni ślubnej i pysznego tortu, Pierwszy Taniec jest najważniejszą rzeczą związaną ze ślubem. W tym wyjątkowym dniu wszystko musi być idealne i tak ważnych spraw nie można pozostawiać przypadkowi. Doświadczony instruktor pomoże Wam stworzyć unikalny układ, który goście zapamiętają na bardzo długo!

Realizując Prezent:

  • Spędzicie godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymacie opiekę profesjonalnego instruktora, który poświęci cały czas tylko Wam,
  • Stworzycie unikalny układ taneczny.

Idealny prezent dla par planujących ślub. Podaruj swoim przyjaciołom możliwość ułożenia ich wymarzonego układu tanecznego na Pierwszy Taniec. Wyjątkowy podarunek na ślub. Spraw idealnie dopasowany prezent swoim przyjaciołom. Niedrogi i praktyczny pomysł na niezapomniany prezent. Każda para doceni tę formę podarunku.


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

W czasie realizacji prezentu Pierwszy Taniec instruktor jest do wyłącznej dyspozycji, co pozwala szybciej opanować wybrane tańce. Uczestnictwo wyłącznie w parach.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności