Pakiet Wejść do Parku Trampolin | Piątkowo | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

109 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś zainteresowany aktywną formą odpoczynku? Kochasz sport, bo zapewnia Tobie największe odprężenie ? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie pakiet wejść do Parku Trampolin, który nie tylko wyzwoli w Tobie endorfiny szczęścia, ale pozwoli również utrzymać dobrą równowagę zdrowotną i zapewni pozytywną energię. Daj się ponieść szczęściu i zaprezentuj swoje akrobatyczne umiejętności w Parku Trampolin.

Co obejmuje prezent?

5 wejść do strefy trampolin oraz skarpetki dla 1 osoby

Ile trwa jedno wejście?

Czas trwania, to 1 godzina

Czy są jakieś przeciwwskazania?

Atrakcja nie jest zalecana dla osób z urazami stawów, kręgosłupa oraz problemami kostnymi

Szukasz niebanalnego pomysłu na prezent? Pakiet wejść do Parku Trampolin, to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, kochających sport i fit figurę. Wskocz na trampolinę i poczuj swoją akrobatyczną naturę, a wszystko to pod czujnym okiem instruktorów. Podarunek w postaci vouchera sprawdzi się jako prezent na urodziny, prezent dla chłopaka, prezent dla dziewczyny.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

5 wejść po 60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 5 lat. Osoby do 10 roku życia musi przebywać pod bezpośrednią opieką dorosłego opiekuna (osoba dorosła musi zakupić bilet). Osoba niepełnoletnia, powyżej 10 roku życia musi posiadać pisemną zgodę opiekuna. Wymagany strój sportowy. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Przy rejestracji należy przekazać voucher. Pakiet wejść ważny jest 30 dni od momentu wymiany w kasie.


Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.