JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet Skoków na Linie MAX | Warszawa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Pakiet Skoków na Linie MAX | Warszawa

Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Znasz to uczucie kiedy Twój organizm produkuje ogromną ilość adrenaliny, a Ty czujesz, że jesteś w stanie zdobyć się na wszystko? Pakiet Skoków na Linie MAX to dla Ciebie okazja do tego, aby przeżyć niezapomnianą przygodę, która zapewni Ci dokładnie takie odczucia. Wykonaj pięć kaskaderskich skoków, z których każdy gwarantuje więcej ekstremalnych emocji od poprzedniego. To będzie sprawdzian odwagi. Udowodnij, że nie ma wyczynu, którego nie jesteś w stanie dokonać. Przygotuj się do pięciu najbardziej szalonych chwil w swoim życiu!

Co obejmuje prezent?
5 skoków: Dream Jump, Wahadłowy, Dream Jump High, Free Jump i Atrium Dive.

Jak przebiega realizacja?
Osoba obdarowana przechodzi instruktaż dotyczący zasad bezpieczeństwa i podpisuje oświadczenie dotyczące stanu zdrowia. Następnie zakładane są uprzęże, udajecie się na wieże i pierwszy skok. Ekstremalne wrażenia dozowane są w taki sposób, aby każdy kolejny skok dostarczał Ci nowych, niezapomnianych doznań.

Czy sa jakieś przeciwwskazania?
Kontuzje, urazy układu mięśniowo-kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża oraz przebywanie pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Pakiet Skoków na Linie MAX sprawdzi się jako:
prezent dla ukochanego, prezent dla kolegi, prezent na urodziny

Jeżeli pragniesz podarować komuś ekstremalny prezent, Pakiet Skoków na Linie MAX to najciekawszy podarunek tej kategorii jaki możesz znaleźć. Gwarantuje on, aż pięć kaskaderskich skoków na linach, a każdy z nich sprawi, że nawet najodważniejszym osobom zadrży serce. Właśnie dlatego nie jest to zwyczajny upominek, ale wyjątkowy prezent, gwarantujący niezapomniane przeżycia, który możesz wręczyć przy dowolnej okazji.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

ok. 2-3 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 5 skoków: Dream Jump, Wahadłowy, Dream Jump High, Free Jump i Atrium Dive. Osoby niepełnoletnie, powyżej 13 r.ż. mogą realizować skoki tylko w obecności rodzica lub opiekuna prawnego. Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśnio-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu itp. Wieże mają 26 m., ale platformy, z której oddaje się niektóre skoki są kilka metrów wyżej.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1477
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.