Paintball Laserowy dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (3)
Szczecin
2 os.

46 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kochacie sport i adrenalinę? Uwielbiacie wspólnie spędzać czas? Paintball Laserowy dla Dwojga jest właśnie tym, czego szukacie. Chwyćcie broń i poczujcie się jak na prawdziwym polu walki! Zaskoczcie przeciwnika i wygrajcie tę bitwę! Gdy rozpoczniecie starcie, przekonacie się, jak dobrze potraficie przewidywać ruchy przeciwnika i planować własne działania. Powierzchnia 400 metrów kwadratowych z pewnością zainspiruje was do stworzenia ogromnej ilości taktyk. Wykażcie się zdolnościami strategicznymi! Nie dajcie się przechytrzyć. Udowodnijcie, że jesteście najlepsi. Prawdziwe ekstremalne emocje... Adrenalina... Świetna zabawa... To tylko nieliczne z zalet tego sportu! Pozwólcie sobie na odrobinę szaleństwa!

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Intensywna, 20 minutowa rozgrywka,
  • Wydruk szczegółowych statystyk po grze.

Chcesz poczuć adrenalinę? Paintball Laserowy dla Dwojga jest to oryginalny prezent, który zagwarantuje obdarowanym prawdziwe emocje. To idealny podarunek dla każdego! Z pewnością zachwyci zarówno Chłopaka, jak i Męża, Siostrę, czy Przyjaciółkę. Sprawdzi się jako upominek Urodziny. Imieniny, czy Święta. Podaruj voucher prezentowy!


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

30 minut (w tym 20 minut gry)

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestników wynosi 8 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas zabawy. Cały potrzebny sprzęt zostanie dostarczony na miejscu.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje