Odprężające Chwile w Podlondyńskim SPA

1 2 3 4 5 (0)
Berkshire
1 os.

230 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Każdy czasem potrzebuje chwili, by naładować baterie. Teraz wszelkie zmartwienia zostają za drzwiami, przed Tobą zaś otwiera się świat relaksu i odpoczynku w najlepszym wydaniu. Masaż Indyjski i SPA to podwójna, królewska droga do odrodzenia. Po pierwsze, czeka Cię 30 minut masowania głowy, które przywróci Ci wewnętrzny spokój i sprawi, że poczujesz się niczym indyjska księżniczka. Po drugie, wszystkie atrakcje SPA będą dla Ciebie dostępne przez cały dzień. Dzięki nim dogłębnie się odprężysz oraz odzyskasz wewnętrzną równowagę. Tylko od Ciebie zależy, z których oferowanych Ci możliwości skorzystasz i jaką kolejność wybierzesz. Po tym przeżyciu będziesz gotowa na wyzwania stawiane przez życie i pełna pozytywnej energii!

Voucher obejmuje:

  • Dostęp do wszystkich atrakcji w SPA,
  • 30 minut hinduskiego masażu twarzy,
  • Ręcznik, szlafrok i specjalne obuwie.

Masaż Indyjski i SPA to pomysłowy prezent dla żony. Taki upominek zapewnia relaks i regenerację, która przyda się każdemu. To niebanalny podarek na takie okazje, jak urodziny albo imieniny. Z pewnością sprawdzi się też na dzień kobiet. Taki niezwykły prezent zapewnia możliwość korzystania z atrakcji SPA w wybranej kolejności, dzięki czemu każdy będzie mógł dopasować jego realizację do swoich potrzeb.


Miejsce realizacji

Berkshire

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie stroju kąpielowego.

Czas trwania

1 dzień

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek: 18 lat. Realizacja prezentu możliwa jest każdego dnia tygodnia zależnie od dostępności.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.