Obiad Sushi dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Życie we dwoje smakuje lepiej, a co dopiero Sushi we Dwoje! Ryba maślana, wodorosty nori, japoński ryż, zielona herbata... oto menu dla miłośników kulinarnych podróży. Nie musicie wsiadać do samolotu, aby znaleźć się 10 000 kilometrów od Poznania i rozkoszować się smakami Kraju Kwitnącej Wiśni. Teraz możecie spróbować najlepszych smaków Japonii w samym centrum miasta. Kuchnia japońska skrywa wiele tajemnic, które odkryjecie podczas Obiadu Sushi we Dwoje. 

 

Prezent obejmuje:

  • Zestaw Hanami I
  • Zestaw Hanami Sweet
  • Dwie Zupy Misu
  • Talerz Owoców Lichi
  • Dwie Herbaty
 

Obiad Sushi dla Dwojga to ciekawy pomysł na prezent dla pary, która kocha kulinarne podróże. Podaruj ten wyjątkowy prezent na ślub lub rocznicę ślubu, by sprawić obdarowanym najlepszą niespodziankę! Ten niebanalny prezent z pewością będzie idealnych dla Twoich znajomych i wywoła uśmiech na ich twarzach. 


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Około 2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany we wszystkie dni tygodnia. Obdarowane osoby w ramach prezentu otrzymają: Zestaw Hanami I, Zestaw Hanami Sweet, Dwie Zupy Misu, Talerz Owoców Lichi, Dwie Herbaty. 

 Opinie (2)

Krystyna

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni! Pozytywne odczucia mamy i do sposobu otrzymania prezentu, kuchni, którą nam zaproponowano i do samej obsługi. Sushi bardzo nam smakowało. Jesteśmy pewni, że skorzystamy jeszcze zarówno z tej kuchni, jak i tej formy prezentu.

Bartek

Bardzo smaczna kuchnia, lokal bardzo klimatyczny, jak najbardziej zadowolony!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.