JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nurkowanie Wrakowe na Zatoce Gdańskiej | Trójmiasto

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nurkowanie Wrakowe na Zatoce Gdańskiej | Trójmiasto

Gdynia
1 os.

230 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
230 zł

Nurkowanie to sport, który wymaga samodyscypliny i cierpliwości, a także dużej odwagi. Jednak zdobyte umiejętności owocują pięknym widokiem podwodnego świata i możliwością odkrywania jego tajemnic. Chciałbyś spróbować się w roli nurka? Mamy dla Ciebie coś naprawdę specjalnego - Nurkowanie Wrakowe na Zatoce Gdańskiej! Zanurkujesz dwa razy z łodzi wrakowej i poczujesz nutkę adrenaliny, schodząc coraz niżej wraz z parterem nurkowym, który przeszkoli Cię i nauczy technik dotąd Ci nieznanych! To będzie prawdziwa morska przygoda!

Jak będzie wyglądać Twoje przezycie?

Podczas 2 nurkowań wrakowych instruktor omówi  przebieg nurkowania i wyjaśni procedury dotyczące bezpieczeństwa. Do Twojej dyspozycji będzie instruktor, a także partner nurkowy. Dodatkowo na łodzi do Twojej dyspozycji BĘDZIE zestaw tlenowy DAN.

 Czy na nurkowanie wrakowe mogą wybrać się osoby, które nigdy nie nurkowały?

W przypadku nurkowania wrakowego istotne jest doświadczenie w nurkowaniu, dlatego musisz posiadać ukończony kurs OWD-  Open Water Diver, który jest uznanym kursem dla początkujących nurków.

Co należy zabrać ze sobą na realziację?

Na nurkowanie wrakowe musisz zabrać ze sobą kompletny sprzęt, jeżeli go nie posiadasz to Wykonawca da Ci możliwość wypożyczenia go za dodatkową opłatą,  po uprzednim kontakcie. Przyda Ci się także dpowiednia ilość butli na nurkowanie, bojka deco, latarka oraz suchy skafander (w zależności od okresu, w którym odbywa się nurkowanie).

Nurkowanie na Zatoce Gdańskiej sprawdzi się jako:

prezent dla niego, prezent dla męża, prezent na święta

Szukasz prezentu dla niego? Zastanawiasz się jaki prezent będzie najlepszy dla Twojego taty? Podaruj mu Nurkowanie Wrakowe na Zatoce Gdańskiej! Ten voucher zapewnia niesamowitą przygodę i możliwość odkrycia podwodnych tajemnic, a nutka adrenaliny podczas coraz głębszego nurkowania sprawia, że ten dzień zostaje w pamięci na długi czas! To wymarzony prezent dla każdego odkrywcy!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Gdynia

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać ze sobą skafander do nurkowania.

Czas trwania

5 godzin

Informacje dla oglądających

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Aby skorzystać z prezentu należy mieć ukończony kurs nurkowy OWD. Prezent obejmuje dwa nurkowania wrakowe na terenie Zatoki Gdańskiej z łodzi, które odbywają się jednego dnia. Realizacja odbywa się w grupach, podczas specjalnie organizowanych wypłynięć na Zatokę. Aby zarezerwować termin należy skontaktowac się z Wykonawcą.

 LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1244
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.