JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nieziemski 5-dniowy wypoczynek dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Nieziemski 5-dniowy wypoczynek dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” | Litwa

Birsztany
2 os.

3698,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
3698,99 zł

Szukacie dobrego sposobu na wyciszenie? To wybierzcie się na zagraniczne wakacje na Litwę do malowniczej miejscowości, jaką jest Birštonas, położone niedaleko rzeki Niemen. Odpocznijcie od codzienności, ciesząc się ładnymi widokami i wspólnie spędzając czas w strefie wodnej na terenie hotelu. Ponadto zaplanowane konsultacje zdrowotne pomogą Wam na wnikliwą analizę siebie i zwrócenie uwagi na swoje zdrowe! Dlatego też zatroszczcie się nawzajem o siebie i przeżyjcie niezapomniany pobyt w uzdrowisku wypoczynkowym!

Jak będzie wyglądało Wasze przeżycie?

Spędzicie 5 noclegów w przytulnym i komfortowym pokoju dwuosobowym w mieście Birštonas na Litwie z posiłkami serwowanymi w formie szwedzkiego bufetu oraz konsultacjami zdrowotnymi z lekarzem i dostępem do strefy mokrej hotelu, w której znajdują się baseny z wodą mineralną.

Jak przebiegają konsultacje zdrowotne?

Podczas spotkania z lekarzem zostaje przygotowany indywidualny plan, zakładający poprawę zdrowia. Następnie poszczególne wytyczne z planu każdy realizuje według zaleceń doktora przynajmniej 5 razy dziennie przez okres trwania całego pobytu. Ponadto uczestnicy mają do wyboru jeden z zaleconych przez doktora zabiegów: bioimpedancję elektryczną lub próbę wydolnościową.

Na czym polega bioimpedancja elektryczna lub próba wydolnościowa?

Bioimpedancja elektryczna polega na analizie składu ciała m.in tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Sprawdza się również masę kości, dobowe zapotrzebowanie na energię, wiek metaboliczny oraz wagę ciała. Badanie to przydatne jest w profilaktyce różnych chorób m.in. pomaga w walce z otyłością, cukrzycą, nadciśnieniu tętniczemu.

Próba wydolnościowa polega na ocenie wydolności fizycznej człowieka podczas wzmożonego wysiłku. Ćwiczącej osobie przeprowadza się badanie EKG oraz sprawdza ciśnienie krwi. Próbę wydolnościową wykonuje się w celu zdiagnozowania choroby wieńcowej, choroby niedokrwiennej serca i zaburzeń rytmu serca.

Nieziemski 5-dniowy wypoczynek dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA” sprawdzi się jako:

prezent na ślub, upominek dla pary, podarunek dla rodziców.

Nie masz pomysłu na prezent dla rodziców? Chcesz podarować młodej parze wyjątkowy wyjazd z okazji ślubu? To pozwól im na chwile odprężenia z naszym Nieziemskim 5-dniowym wypoczynkiem dla Dwojga w “Vytautas Mineral SPA”, który doda im pozytywnej energii i sprawi, że powrócą oni do domu z wielkim uśmiechem na twarzy i motywacją do działania! Podaruj swoim bliskim dobrą okazję do regeneracji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Birsztany

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

4 doby hotelowe. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 do godz. 12.00.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

5 noclegów w pokoju dwuosobowym, posiłki serwowane w formie szwedzkiego stołu (5 śniadań + 5 kolacji), konsultacje zdrowotne z lekarzem + plan wspierający poprawę zdrowia, wykonanie jednego, zaleconego przez lekarza zabiegu: bioimpedancja elektryczna, pozwalająca na analizę składu ciała - m.in tkanki tłuszczowej, mięśniowej, zawartości wody w organizmie lub próba wydolnościowa, punkty z planu wspierającego poprawę zdrowia, będą realizowane wg. zaleceń doktora przynajmniej 5 razy dziennie. Mogą one trwać: 15 min, 20 min, 30 min. Do dyspozycji gości jest strefa mokra hotelu (baseny z wodą mineralną). Goście codziennie otrzymają także wodę mineralną. Opłata klimatyczna wynosząca 1 euro/osoba nie jest uwzględniona w cenie (opłata klimatyczna nie obejmuje gości poniżej 18 r.ż.). Przyjazd z dzieckiem jest możliwy za dopłatą, kwota dopłaty zostanie wskazana podczas dokonywania rezerwacji. Jeśli rezerwacja zostanie odwołana na krócej niż 72 h przed zameldowaniem, zostanie uznana za wykorzystaną. Oferta nie obejmuje następujących terminów: 14.02–25.02; 21.04–28.04; 05.05–15.05; .22.06–24.06; 15.08–18.08; 26.10–03.11; 22.12–14.01.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2285
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.